dr Bartosz Nowakowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Miły i sympatyczny,z poczuciem humoru lekarz.Świetny specjalista i życzliwy człowiek.Godny polecenia.

Najlepszy ortopeda, jakiego znam ! Bardzo ciepły, życzliwy, z poczuciem humoru. Bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu i z szacunkiem odnosi się do pacjentów. Pomoc została mi udzielona w najlepszy sposób, jaki tylko był możliwy. Pan doktor wytłumaczył wszelkie wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie i przede wszystkim poprawnie zdiagnozował mój przypadek (czego nie potrafił zrobić inny lekarz ortopeda). Szczerze polecam wizytę u Pana doktora :)

nie polecam tego Pana,byl obcesowy.zero empatii

nie polecam tego Pana,byl obcesowy.zero empatii

Nikomu nie polecam tego chirurga. Kultura osobista nie na poziomie lekarza

Nikomu nie polecam tego chirurga. Kultura osobista nie na poziomie lekarza

Bardzo uprzejmy fachowy człowiek,naprawdę miłe zaskoczenie na tle służby zdrowia

Prwdziwy lekarz z powołania! Konkretny i symapatyczny, obsługa przy dr.Nowakowski również.

prawdziwy lekarz z powołania. życzliwy sympatyczny i uprzejmy. miałem kontakt z wieloma lekarzami i jest to pierwszy lekarz o którym moge powiedzieć ze pomaga ludziom. POLECAM

Czy ten lekarz wypisał zwolnien z wf na rok bez jakiegos naprawde mega waznego powdu ??

Polecam bardzo, wiedza i osobowość pozwala na pełny powrót do zdrowia. Takich lekarzy jest jeszcze ciągle mało w naszym mieście.

świetny specjalista,życzliwy i uprzejmy człowiek

świetny specjalista,życzliwy i uprzejmy człowiek