dr Bartosz Pietrzycki

Ginekolog

Taki lekarz trafia się raz na milion! Jest lekarzem z powołania i jest po prostu świetny w swoim fachu. Tak ciepłego i serdecznego lekarza nie spotkałam w swoim życiu nigdy. Do tego jest bardzo dokładny, nie bada po łebkach, nie zbywa pacjentek, dokładnie wszystko tłumaczy, odpowie na każde pytanie wyczerpująco i prostym językiem. W dodatku ma tak uspokajający głos, że nie ma mowy o jakimkolwiek spięciu czy zdenerwowaniu. Jak pracował kiedyś w szpitalu, był tak samo miły i dokładny jak teraz, przyjmując tylko prywatnie. Ja miałam szczęście poznać doktora 8 ...

Jak pracował kiedyś w szpitalu, był tak samo miły i dokładny jak teraz, przyjmując tylko prywatnie. Ja miałam szczęście poznać doktora 8 lat temu, kiedy przyjmował na NFZ i byłam pod wielkim wrażeniem, że w Białymstoku znalazłam ludzkiego lekarza, który poważnie i nielekceważąco traktuje pacjentki.

Lekarz rewelacja-przemiły, przesympatyczny, przecudowny a przede wszystkim kompetentny , rzetelny,chętny do pomocy, wszystko wytlumaczy ,odpowie na wszystkie pytania, poświęci dla pacjentki tyle czasu ile potrzeba.Za wizytę u Pana Doktora zapłaciłabym każde pieniądze. W prawdzie do Białegostoku mam dość daleko i przejeżdzam za każdym razem jadąc na wizytę pół Polski to i tak uważam że naprawdę warto poświęcić ten czas aby uzyskać tak fachową diagnozę i poradę, bo do tego ,co ważne w życiu nie ma drogi na skróty i wolę nie eksperymentować na swoim dziecku chodząc na wizyty do przypadkowego lekarza u siebie w mieście, który dobrze nie wie po co sie wogole urodził.Dr Pietrzycki jest naprawdę warty polecenia , o czym świadczy dobitnie mój przypadek. Wizyta u Dr. Pietrzyckiego to sama przyjemnośc , zarówno dla rodziców jak i dla dzidziusia-zero stresu- 100% uśmiechu;) , satysfakcji i zadowolenia.Najchętniej to zabralibysmy wraz z mężem Pana Doktora do domu ;) bo wizyta u Niego bardzo nas uspokaja;) No ale cóż... tak się nie da.. wiemy że jeszcze inni Go potrzebują;)

Cudowny lekarz!!! warto bylo jechac te 500km, zeby w dosc krotkim czasie zobaczyc dwie kreseczki na tescie. Lekarz, ktory jest aniolem😉Zalezy mu na szczesciu pacjentki a nie naraza pacjentki na stres i wydatki.Taki ginekolog zdarza sie raz na 100 lat. Polecam goraco cala Klinike Bocian a szczegolnie Pana doktora Pietrzyckiego!!!

Nigdy nie spotkałam lekarza z takim podejściem do pacjentów. Jest uprzejmy, spokojny, opanowany, cierpliwy. Już podczas pierwszej wizyty dr stwierdził u mnie zespół policystycznych jajników (gdzie przez kilka lat moja była lekarka na usg nic nigdy nie widziała, u niej zawsze było ok) Wykonując USG dr dokładnie tłumaczył co widzi. Wizyta trwa tyle czasu ile potrzeba. Jest bardzo dokładny jeśli chodzi o prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta. Zleca badania, które są potrzebne, nie naciąga pacjentów na niepotrzebne koszta. Polecam dr z pełną odpowiedzialnością.

Wspaniały, sympatyczny, kompetentny specjalista, godny polecenia wszystkim paniom, które potrzebują pomocy i wszelkich ginekologicznych porad. Lekarz z powołania, świetny jako człowiek, z łatwością nawiązuje kontakt z pacjentem. Jestem bardzo wdzięczna za troskliwą opiekę i wykonanie fachowo zabiegu.lekarz jak Anioł.Mało jest takich.

Doktora Pietrzyckiego polecam i będę polecać zawsze i wszędzie. Jest nie tylko lekarzem, który zawsze stara się pomóc i znaleźć optymalną dla pacjentki metodę leczenia, ale przede wszystkim jest dobrym, pełnym ciepła i empatii człowiekiem. Zawsze wychodzą z gabinetu jestem przekonana, że dzięki pomocy Pana doktora pokonam każdą przeszkodę, którą stawia mi na drodze moje zdrowie. Ze szczerego serca polecam, bo od pierwszej chwili gdy weszłam do gabinetu wiedziałam, że wreszcie odnalazłam kompetentnego, wzbudzającego zaufanie i dającego ogromne poczucie bezpieczeństwa ginekologa!! DZIĘKUJĘ!!

Super specjalista.Badanie przeprowadza w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze.Stawia trafne diagnozy,które potwierdzają się w pózniejszych badaniach.Dobrze leczy operacyjnie i zachowawczo.

Super specjalista.Badanie przeprowadza w bardzo miłej i profesjonalnej
atmosferze.Stawia trafne diagnozy,które potwierdzają się w pózniejszych
badaniach.Dobrze leczy operacyjnie i zachowawczo.

Jestem młodą osobą i wizyta u ginekologa nie kojarzyła mi się nigdy z czymś przyjemnym jednak po pierwszym spotkaniu z doktorem Pietrzyckim zmieniłam zdanie. Podczas badania pan doktor potrafi wszystko spokojnie i jasno wytłumaczyć. Zawsze ma czas odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania. Byłam na wizycie zarówno prywatnie jak i na NFZ ( na NFZ zazwyczaj termin trafiał się na za tydzień bądź 1,5 więc chyba nie tak najgorzej). Myślę, że jest to doktor naprawdę godny zaufania i oby takich więcej ;) POLECAM !

Polecam serdecznie dr. Pietrzyckiego, wspaniały lekarz. Atmosfera przemiła i ten jego cudowny uśmiech ;)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V

15-224 Białystok
Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok
Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok