Lekarze Ginekolog Białystok

dr Bartosz Pietrzycki

15-267 Białystok

Taki lekarz trafia się raz na milion! Jest lekarzem z powołania i jest po prostu świetny w swoim fachu. Tak ciepłego i serdecznego lekarza nie spotkałam w swoim życiu nigdy. Do tego jest bardzo dokładny, nie bada po łebkach, nie zbywa pacjentek, dokładnie wszystko tłumaczy, odpowie na każde pytanie wyczerpująco i prostym językiem. W dodatku ma tak uspokajający głos, że nie ma mowy o jakimkolwiek spięciu czy zdenerwowaniu. Jak pracował ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Jolanta Kukuła-Bukraba

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

Polecam, wspaniała kobieta, profesjonalna i rzetelna. Uwielbiam do niej chodzić!! Zawsze zbada dokładnie, delikatnie, ma w sobie wiele empatii. Korzystam z jej usług od wielu wielu lat, i jestem wciąż zadowolona. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Jolanta Świątecka

Prywatny Gabinet Położniczo Ginekologiczny
ul.M.Curie - Skłodowskiej 14\22
15-600 Białystok

Polecam - kompetentna pani dr, do tego wszystko jasno tłumaczy i rozpisuje i jest bardzo uprzejma. Zawsze mnie przyjmowała w nagłym wypadku (w trakcie ciąży). Dzięki leczeniu u pani dr zaszłam w upragnioną ciążę

dr n. med. Jakub Tomaszewski

Prywatna Klinika Położniczo-Ginekologiczna
ulica Parkowa 6
15-224 Białystok

Profesjonalista w każdym calu: rozmawia, słuch, potrafi rozładować napięcie. Pierwsza wizyta u Pana Doktora i wiem, że to będzie MÓJ GINEKOLOG.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Piotr Pierzyński

Centrum Medyczne Q Medica Medicover
15-304 Białystok

Świetny lekarz! Wie, jak rozmawiać z pacjentką, aby jej nie krępować, a jednocześnie trafnie diagnozuje i skutecznie leczy. Empatyczny i miły, nie taktuje pacjentki lekceważąco. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Beata Maćkowiak-Matejczyk

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny
Kard. St. Wyszyńskiego 8B/32
15-888 Białystok

Konkretna polecana osoba szczegółowo wyjasni na czym będzie polegało leczenie bardzo polecam wszystkim już na drugiej wizycie skierowała do szpitala nie to co inni lekarze eksperymentują latami a choroba się rozwija pani doktor szybko reaguje. Bardzo chciałabym podziękować za zajęcie się moim przypadkiem. Gorąco polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Elżbieta Sadowska

Św. Wojciecha 2/41
15-202 Białystok

Polecam Panią Doktor bo jest bardzo dokładna i posiada dużą wiedzę z zakresu ginekologi. Kaniewska Urszula
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Paweł Knapp

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Legionowa 13
15-281 Białystok

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

dr Sławomir Jarocki

Białystok

Myślałam ze tacy lekarze już nie istnieją. A jednak myliłam się. Ten lekarz to anioł. Opanowany, sympatyczny , wyrozumiały, bardzo opiekuńczy. Przyjął mnie w czasie weekendy , podczas gdy w kazdym innym szpitalu mi odmawiali. Dzięki opiece pana doktora zdecydowanie mniej się stresowalam i dużo łagodniej przeszłam pobyt w szpitalu. Polecam bardzo i jeszcze raz pięknie dziękuję za tyle życzliwości.

Tadeusz Pietrewicz

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Sienkiewicza 2/4
Białystok

Po wizycie u dr. Pietrewicza jestem pod wielkim wrażeniem. Został mi polecony przez znajomą, która jest jego wierną pancjentka od kilku lat i u której rodziła i będzie rodzić kolejne dziecko. To rzeczywiście bardzo spokojny, budzący zaufanie lekarz. Wizyta trwała ponad godzinę ( !!! ). Pan doktor wnikliwie pytał o wszystko, o czym poprzednicy nawet nie pomyśleli, że może byc ważne. Zlecił badania, o których wcześniej nawet mi nie wspomniano. ...

lekarz Eugeniusz Biedrycki

Ginekolog, Ginekolog położnik

ul. Storczykowa 5/119,120,121,122
15-644 Białystok

Po wielu latach poszukiwań znalazłam lekarza ale go zmieniłam ostatecznie po latach i wybrałam dr. Biedryckiego. To była najlepsza decyzja. Rzetelny, uprzejmy, odpowiada na pytania, nie zostawia z poczuciem niepewności, nie denerwuje się jeśli się go dopytuje. Poświęca czas i dokładnie przeprowadza badania. Szkoda, że tak późno zdecydowałam się na zmianę i męczyłam się z nieuprzejmym lekarzem. Wizyta u dr Biedryckiego odbywa się bez dodatkowych stresów. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

Artur Nowak

Ginekolog onkolog

Poliklinika Położniczo-Ginekologiczna dr Arciszewski
Zamenhofa 19 Białystok
15-435 Białystok

Szukałam lekarza, który w przyszłości prowadziłby moja ciążę. Tak trafiłam do dr Nowaka. Prowadził moją pierwszą ciążę. Czułam się spokojna. Będąc w drugiej ciąży nie miałam już dylematu z wyborem lekarza, bo wiedziałam, że będzie to dr Nowak. Niezmiennie od paru lat jestem pod jego opieką. Zawsze kulturalny, taktowny, miły, cierpliwy. Odpowiada na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Jolanta Świątecka

Białystok

Panią Doktor poleciła mi przyjaciółka. Jestem po pierwszej wizycie i jestem zadowolona,zostałam dokładnie przepytana z chorób swoich i najbliższej rodziny, Pani Doktor zbadała mi również piersi a podczas badania ginekologicznego była bardzo delikatna. Polecam
Opinia dodana przez: martynka

dr Monika Leśniewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok

Jestem bardzo zadowolona z Pani dr. Jest bardzo kompetentną osoba. Życzliwa - przyjaźnie i po ludzku podchodzi do pacjentki ☺️. POLECAM☺️!!!!
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Małgorzata Kołodziejczak

15-267 Białystok

To chyba jedna z najlepszych ginekolog u jakich byłam. Fachowa i rzetelna diagnoza. Szybka reakcja i co najważniejsze miła i życzliwa atmosfera podczas badania i wizyt w gabinecie! Jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Grzegorz Mrugacz

15-267 Białystok

Polecam w 100%. Panie doktorze dziękujemy za opiekę, wsparcie, prowadzenie ciąży ale przede wszystkim za syna. Pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Gabriela

Teresa Aleksiejczuk

Ginekolog, Ginekolog położnik

Białystok

Moja ciąża od pierwszych tygodni była uznawana za ciążę wysokiego ryzyka. Po wielu latach leczenia i z obciążeniem immunologicznym. Pani doktor niezwykle spokojna i uprzejma wyjaśniała konieczność wykonania dodatkowych badań. Podczas samego badania bardzo delikatna. Przyjmowała mnie do szpitala i traktowała wyjątkowo. Polecam!!!!!!!!!
Wspaniały lekarz, zgadzam się ze wszystkimi napisanymi opiniami. Polecam każdemu wspaniale doradzi i pomorze. Szczerze wspaniała osoba.
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Serdecznie polecam klinikę Pro Clinic oraz doktora Macieja Urbana. Doskonała opieka, pełen profesjonalizm, szeroki zakres usług. Korzystałam z badań i zabiegów ginekologicznych, kroplówek witaminowych oraz zabiegów Hi fu.
Opinia dodana przez: Mariola Buczko

lekarz Sławomir Sobolewski

Parkowa 8
15-224 Białystok

Do Sobolewski to lekarz naprawdę godny polecenia.Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Wszystko wytłumaczył,jak trzeba narysował,poświęcał tyle czasu ile było potrzeba.Nigdy się nie zawiodłam.Byłam umówiona z dr.Sobolewskim na cesarskie cięcie ale moje maleństwo postanowiło o kilka dni przyspieszyć swoje przyjście na świat i mimo że dr nie miał dyżuru to po moim telefonie zjawił się w klinice i to właśnie On wykonał mi cesarskie cięcie.Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie ...