dr n. med. Zbigniew Kłubowicz

Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik, USG

Polecam z całego serca. Lekarz który odpowiada na wszystkie pytania, a po wyjściu z gabinetu człowiek czuję się zaopiekowaniu. Mam die wymagania, jestem strachliwym pacjentem, a wizyta przebiegła na totalnym luzie. Wszystko wyjaśnione, wytłumaczone po ludzku. W końcu trafiłam na lekarza, do którego nie będę chodzić jak na ścięcie głowy. Polecam, jeszcze raz polecam. :) Jestem przeszczęśliwa

Pan doktor nie jest przychylny dla kobiet bezdzietnych. Odnosi się wrażenie, że się spieszy, na zadane pytania nie chce odpowiadać.

Wspaniały, godny polecenia lekarz.26 kwietnia przeprowadził mój poród przez cesarskie cięcie. Szew jest pięknie założony, mały.Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Chciałam też podziękować, przemiłym paniom anestezjolog,będącym przy mnie w trakcie porodu(przepraszam nie znam nazwisk obu pań), które w spokojny i przemiły sposób uspokajały mnie w trakcie porodu.

Polecam Wszystkim tego lekarza. Konkretne podchodzi do pacjentów, rozwiewa wszystkie wątpliwości jakie mają pacjentki. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży u doktora. Bardzo sympatyczny, wzbudza zaufanie, bazproblemowy.

polecam,po pierwszej wizycie wiedziałam,że zna się na rzeczy

polecam,po pierwszej wizycie wiedziałam,że zna się na rzeczy

Zdecydowanie nie polecam. Wzbudza zaufanie ale nie jest osobą kompetentną.

Zdecydowanie nie polecam. Wzbudza zaufanie ale nie jest osobą kompetentną.

Bardzo miły konkretny lekarz.Polecam!!!

Bardzo miły konkretny lekarz.Polecam!!!

Świetny lekarz, ma piękną żonę oraz córkę. Polecam serdecznie.

Świetny lekarz, ma piękną żonę oraz córkę. Polecam serdecznie.

Świetny lekarz, prowadzi już moją drugą ciążę, pierwszą dosyć problemową doprowadził do szczęśliwego końca, przy drugiej też jestem bardzo zadowolona. Można o wszystko zapytać, zawsze oddzwoni jeśli nie może odebrać, przy różnych wyskakujących niespodziankach kieruje do innych specjalistów z tych dziedzin. Polecam.

Pan "doktor" przyjmował w 2000r.pacjentki w zakładowym ośrodku zdrowia w Augustowie.Ja również byłam pacjentką tego pana.Na zabieg laserowy byłam umówiona 21.10.2000r na godz.9,30 do Białegostoku na ul.Parkową6.Zostałam uspana a po przebudzeniu myślałam, że mam już wszystko za sobą.Jednak po badaniu u innego lekarza dowiedziałam się, że nic wtedy pan doktor nie zrobił, poza uspaniem mnie.Ostrzegam wszystkie kobiety przed wizytą u tego pana. Dziś już wiem, że nie tylko ja zostałam wtedy oszukana przez tego pana , są i inne pokrzywdzone kobiety.To wstyd dla kliniki,że zatrudnia takiego lekarza, oszusta.