Bardzo sympatyczny fachowiec, godny polecenia, gdybym nadal mieszkała w Białymstoku ten lekarz prowadził by z pewnością moją 2 ciąże.

bardzo dobry lekarz,polecam kobietom tego specjaliste,wizyty co prawda nie sa tanie,ale ja osobiscie wole zaplacic i wiedziec wszystko o swoim stanie zdrowia

Wydaje mi się, że to lekarz z zamiłowania. Nie mam zastrzeżeń i polecam go koleżankom, gdyż to najlepszy lekarz ginekolog na świecie u którego byłam oczywiscie.

bardzo miły i rzeczowy. W sposób przystępny i fachowy pomagał w rozwiązywaniu mojego złożonego problemu chorobowego. Wykonywał badzania, raził i rozmawiał na temat poejmowanego działania, dokładnie wyjaśnial sposób prowadzonego działania i proponowane leczenie przynosiło spodziewany przeze mnie skutek. Czułam się znacznie lepiej. Leczenie jest jeszcze kontynuowane, ale liczę na pozytywne zakończenia

Dr Ułasiuk prowadził moją ciążę. Zaufałam mu w 100 % czego nie żaluję. Na każdej wizycie miałam USG i na każde pytanie dostałam szczegółową odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjentek. Dziękuję za wszystko.