dr n. med. Ryszard Leśniewicz

USG, Ginekolog

U Pana dr byłam na dwóch badaniach prenatalnych (usg w I i II trymestrze). Wszystko szczegółowo pokazuje na ekranie i tłumaczy. Miałam szczęście usłyszeć same dobre informacje i każdej przyszłej mamie polecam badania u Pana dr.

Lata temu za duże pieniądze prowadził moją ciążę, wtedy był kompetentny, miły, uprzejmy, wszystko wyjaśnił. Trafiłam do doktora z 14letnią córką na USG na NFZ. Jakie było moje rozczarowanie, bez kontaktu słownego, również wzrokowego, na jedno pytanie, które zadałam odpowiedział mrukliwie i tak cicho, że nic nie zrozumiałam. I jaki wniosek? Na prywatnej wizycie traktuje się pacjenta uprzejmie , na państwowej nawet na ciebie nie spojrzą. Wierzę w to, że kompetencje panu doktorowi zostały i proszę o trochę empatii do drugiego człowieka.

Pan doktor posiada wiedzę z zakresu ginekologii ale przekazuje ją tylko za kasę. Nie rozmawia z pacjentką, jest opryskliwy i nie miły. W czasie wizyty na NFZ sugeruje wizyty odpłatne. Nie rozmawia z pacjentką na temat tego co widzi na usg, nie odpowiada na pytania. Wizyta na nfz trwa nie całe 10 min. Prywatnie 30.

Profesjonalista godny polecenia. Szczegółowo tłumaczy obraz USG. Przed badaniem miałam szereg obaw co do prawidłowego rozwoju dziecka, bo badaniu kamień spadł mi z serca. Polecam robienie badań prenatalnych nawet w wieku poniżej 36 lat.

Zostało mi zrobione samo USG, z którego nic nie wynikało, tym samym przyczyna dolegliwości nie została zdiagnozowana. Mam iść szukać przyczyn może u innych specjalistów...:-(

Byłam u Doktora w 24 tyg ciąży na usg. Bardzo dokładnie przeprowadził badanie, uprzejmie i cierpliwie odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, rozwiał wszystkie wątpliwości jakie miałam, a na koniec dostałam dwa piękne zdjęcia mojego maluszka. Szczerze polecam tego lekarza.

Generalnie lekarz jak najbardziej do polecenia jeśli chodzi o kompleksowe USG. Konkretny, uprzejmy, informujący o wszystkim w trakcie wykonywania badania, zdecydowanie kompetentny i wzbudzający zaufanie. Jednak pomimo najlepszego aparatu USG jakim się posługuje pomylił się o aż 500 gram przy ustalaniu wagi mojego dziecka w ciąży w dniu porodu, dzień później urodziłam o 500 gram lżejszego synka:)Ale oby tylko takie problemy były :) POLECAM

Bardzo miły człowiek, dobry fachowiec, kompetentny, drobiazgowy, szczerze polecam tego specjalistę.Mam do niego zaufanie.