lekarz Wiesław Kurzątkowski

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Miałam styczność z dr Kurzątkowskim raz, podczas badania inwazyjnego - amniopunkcji płodu. Bardzo się denerwowałam, ale zabieg został wykonany sprawnie, profesjonalnie i bez powikłań. I pan doktor podszedł do mnie po ludzku, uspokoiłam się podczas tego badania własnie dzięki słowom pana doktora. Niestety okazało się, że moje dziecko ma nieprawidłowy kariotyp, ale to już od natury było zależne. Moje koleżanki prowadziły ciąże u dr Kurzątkowskiego, jedna miała ciążę zagrożoną, przedtem dwa razy poroniła i wszystko dobrze się skończyło. Także wiem, ze jest godny polecenia każdej przyszłej mamusi, zarówno przed zajściem w ciąże jak i opiekę w trakcie. Również daję najwyższą notę dla jego placówki Mastermedu. Pełny profesjonalizm.

Nie wiem o co chodzi pacjentkom z tą rozmownością... Przecież nie na pogawędki chyba się przychodzi do lekarza. Ja tam wszystkim będę polecać dra Kurzątkowskiego jako świetnego specjalistę. Bardzo miły i delikatny, konkretny a co dla mnie najważniejsze, niezwykle dokładny. Dodam, ze korzystałam z konsultacji w ramach badań prenatalnych NFZ.

Najlepszy ginekolog, świetny specjalista, doskonały w swoim fachu, indywidualne podejście do pacjentek. Godny polecenia.

Dr Kurzątkowski to wybitny specjalista, niezastąpiony w trudnych sytuacjach. Wiedza doświadczenie i skrupulatność Pana dr sprawiają że można czuć się bezpiecznie i nie martwić niepotrzebnie. Bardzo kulturalny, a że nie jest typem dowcipnisia wcale nie przeszkadza. Prawdziwy profesjonalista godny polecenia.

bez badań hormonów, odrazu zaleca hormony. Mało mówi, nić nie wyjaśnia. Więcej chyba do niego nie zgloszę się. Poszłam z polecenia, wydalam kasę, a roblem i nadal został(

najlepszy lekarz jakiego miałam , sympatyczny, rzetelny, kompetentny, dzieki niemu moj poród odbyl sie bez zadnego stresu, bardzo delikatny podaczas badan, polecam w 1000000000000000%!!! pozdrawiam dr -ewelina

Profesjonalista,najlepszy u jakiego byłam,a środowisko ginekologiczne w Białymstoku ze względu na moje przypadłości poznałam bardzo dobrze.Zdecydowanie polecam.

Ze względu na duże powikłania i częste wiyty w szpitalu na warszawskiej uznałam za słuszne wiyty prywatne u niego. Jako jego pacjentka w szpitalu czułam sie i tak anonimowa, zero indywidualnego podejścia. po za tym przy powikłaniach warto by bylo miec tel. do lekarza prowadzącego na co on nie wyraża zgody. jak widziałam podejscie innych lekarzy w tym szpitalu do swoich pacjentek to bardzo żałowałam ze wybralam jego :( Kolejny raz napewno sie nie zdecyduje!

Dr Kurzątkowski prowadził moja ciaże. Jestem zadowolona-Wspaniały, godny polecenia lekarz.

Zdecydowanie polecam doktora Kurzątkowskiego w prowadzeniu zagrożonych ciąż. Po kilku poronieniach urodziłąm zdrową córkę. Chociaż i ta ciąża była od początku zagrożona. Podczas wizyt jest niestety mało rozmowny.