lekarz Wiesław Kurzątkowski

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Niestety nie polecam. Szczególnie na pierwszą wizytę i pierwszą ciążę. Nie podważam kompetencji doktoraz, ale podczas badania czułam się jak przedmiot. Komendy typu prawy bok z lewy bok, noga niżej, wyżej, nie wypinać brzucha itp.. Żadnego opisu wykonywanego badania, co widzi, jak ma się dziecko itp. Miałam wrażenie, że pracuje tam na siłę, mimo, że wizyta nie należy do najtańszych, niestety takie czasy liczy się ilość nie jakość. Nie polecam dziewczyny, bo wyjdziecie i nie wiadomo co dalej ze sobą robić.

Nie polecam tego doktora. Podczas wizyty odpowiada na pytania z wielką łaską, po za tym robiąc 3 razy badania prenatalne Usg.nie zauważył wady serca ani typowych objawów zespołu Downa. W badaniu z krwi również nie stwierdzono żadnego ryzyka. Nie polecam tego doktora jak i tej placówki.

Najlepszy ginekolog, świetny specjalista, doskonały w swoim fachu, indywidualne podejście do pacjentek. Godny polecenia.

Nie wiem o co chodzi pacjentkom z tą rozmownością... Przecież nie na pogawędki chyba się przychodzi do lekarza. Ja tam wszystkim będę polecać dra Kurzątkowskiego jako świetnego specjalistę. Bardzo miły i delikatny, konkretny a co dla mnie najważniejsze, niezwykle dokładny. Dodam, ze korzystałam z konsultacji w ramach badań prenatalnych NFZ.

Miałam styczność z dr Kurzątkowskim raz, podczas badania inwazyjnego - amniopunkcji płodu. Bardzo się denerwowałam, ale zabieg został wykonany sprawnie, profesjonalnie i bez powikłań. I pan doktor podszedł do mnie po ludzku, uspokoiłam się podczas tego badania własnie dzięki słowom pana doktora. Niestety okazało się, że moje dziecko ma nieprawidłowy kariotyp, ale to już od natury było zależne. Moje koleżanki prowadziły ciąże u dr Kurzątkowskiego, jedna miała ciążę zagrożoną, przedtem dwa razy poroniła i wszystko dobrze się skończyło. Także wiem, ze jest godny polecenia każdej przyszłej mamusi, zarówno przed zajściem w ciąże jak i opiekę w trakcie. Również daję najwyższą notę dla jego placówki Mastermedu. Pełny profesjonalizm.

bez badań hormonów, odrazu zaleca hormony. Mało mówi, nić nie wyjaśnia. Więcej chyba do niego nie zgloszę się. Poszłam z polecenia, wydalam kasę, a roblem i nadal został(

Profesjonalista,najlepszy u jakiego byłam,a środowisko ginekologiczne w Białymstoku ze względu na moje przypadłości poznałam bardzo dobrze.Zdecydowanie polecam.

Dr Kurzątkowski to wybitny specjalista, niezastąpiony w trudnych sytuacjach. Wiedza doświadczenie i skrupulatność Pana dr sprawiają że można czuć się bezpiecznie i nie martwić niepotrzebnie. Bardzo kulturalny, a że nie jest typem dowcipnisia wcale nie przeszkadza. Prawdziwy profesjonalista godny polecenia.

najlepszy lekarz jakiego miałam , sympatyczny, rzetelny, kompetentny, dzieki niemu moj poród odbyl sie bez zadnego stresu, bardzo delikatny podaczas badan, polecam w 1000000000000000%!!! pozdrawiam dr -ewelina

Dr Kurzątkowski prowadził moja ciaże. Jestem zadowolona-Wspaniały, godny polecenia lekarz.