lekarz Bartosz Prażmo

2,5
2,7

Byłam po wypadku i w ciągu 10 dni musiałam dostać się do ortopedy. ..po wielu próbach w rejestracji znalazło się miejsce do doktora Prażmo. ..czytając tu opinie pomyślałam że gorzej trafić nie mogłam. ..ale BARDZO MIŁO SIĘ ROZCZAROWAŁAM tzn. tak kompetentnego fachowca to ze świecą szukac...poświęcił mi bardzo dużo czasu i wszystko wytłumaczył. ..pokierował co robić dalej...serio nie rozumiem negatywnych opini.. POLECAM W 100%

POLECAM W 100%

Pan doktor tragedia. Serdecznie nie polecam. Nigdy nie mialam do czynienia z tak strasznym lekarzem...

lekarz beznadziejny odesłał mnie ze złamaną koscią śródstopia tłumacząc że ma komplet pacjentów .potrzebowałam tylko konsultacji i dalszego zwolnienia z bólem stopy musiałam dotrzeć do innej przychodni i tam bez problemu zostałam przyjęta .nie polecam

Brak zainteresowania, znieczulica, nie informuje o tym , co się dzieje. Robi bledy w receptach i kartach leczenia. Jest prostacki i ordynarny.

byłam pacjentką dr.Praźmo przez 10 miesięcy.To super specjalista,miałam wykonane trzy skomplikowane zabiegi,przed każdym z nich przychodził i tłumaczył dokładnie na czym polegają jak również po zabiegach kontrolował stan mojego zdrowia.To dobry lekarz godny polecenia.

Opinia mam nadzieję, że będzie rzetelna, bo miałem kontakt z lekarzem przez okres 8 m-cy ( złamana noga). Lekarz jest osoba nieuprzejmą, wręcz ordynarną. Po prostu bufon i snob. Ponadto podczas każdej wizyty popełniał błędy, które nawet ja dostrzegałem (m.in. za ciasno założony gips powodujący puchnięcie i obtarcia, błędy w dokumentacji medycznej itp). Zrezygnowałem z opieki lekarskiej tego pana, a raczej konowała. Żałuję że tak późno, gdyż pod koniec okresu leczenia po konsultacji z prawdziwym specjalista w tej materii dowiedziałem się, że właściwsza była operacja, której de facto nie chciał konował Prażmo.
Nie polecam. Ani nogi łamać, ani tym bardziej jej później leczyć u Bartosza Prażmo.