lek. dent. Bartosz Romańczuk

Jestem pod ogromnym wrazeniem umiejetnosci pana doktora, ktory w mojej trudnej sytuacji dokonal wrecz cudu podczas zaledwie jednej wizyty. Pan doktor wszystko bardzo dokladnie i cierpliwie tlumaczy, jest uwazny na ewentualne reakcje bolowe pacjenta i bardzo delikatny. Dodatkowo ujela mnie wielka kultura osobista pana doktora i dobry nastroj calej wizyty,co tez ma dla mnie duze znaczenie. Zdecydowanie polecam kazdemu profesjonalizm i ogromna starannosc zabiegow wykonywanych przez doktora Romanczuka, bez zadnej przesady - jednego z najlepszych lekarzy jakich zdarzylo mi sie spotkac. Jeszcze raz bardzo dziekuje !

Jeszcze raz bardzo dziekuje !

Polecam dr. Przemiły i kompetentny lekarz. W jasny sposób tłumaczy i wyjaśnia proces leczenia. Polecam

Bardzo dobry lekarz, wyleczyłem u doktora wszystkie zęby (łącznie około 10 wizyt) - bardzo cierpliwie tłumaczy proces leczenia ( było m.in leczenie kanałowe), wszystko z humorem i w miłej atmosferze. Znieczulenia są bardzo dokładne, nigdy nie trzeba było poprawiać. Jeden z niewielu lekarzy, przy których można się odprężyć w fotelu. Wraz z piękną i równie profesjonalną asystentką panią Anną (Karoliną) tworzy świetny zespół. Polecam !