Bartosz Tochowicz

Neurolog

2,3
1,9
2,3

W dniu dzisiejszym miałam niewątpliwa przyjemność rozmowy z panem hmm z nazwy lekarzem , bo uważam że nie powinien ten pan leczyć ludzi , poziom kultury zerowa , brak empatii, kompetencje na znikomym poziomie , stwierdził ze jak z nim rozmawiam ro znaczy ze nic mi się strasznego nie dzieje . Kategorycznie odmówił przyjęcia mnie na oddział neurologiczny( pomimo licznych skierowań ) nie dając mi dojść do na temat moich dolegliwości i stanów bólowych . Jeśli leczy prywatnie niech ludzie przeczytają o nim wcześniej opinie , i omijają go szerokim łukiem . W dniu dzisiejszym przesyłam skargę do izby lekarskiej na jego chamskie traktowanie pacjenta

Z Doktorem Tochowiczem miałam styczność kilka razy. W moim odczuciu to świetny, budzący zaufanie lekarz. Bardzo rzeczowy, merytoryczny i pomocny. Mogę tylko polecić!

Nie wiem dlaczego mój poprzedni komentarz zniknął, ale czuje się w obowiązku napisać go ponownie w celu ostrzeżenia przed tym lekarzem. Nigdy jeszcze nie trafiłem na tak chamskiego, aroganckiego i poniżającego lekarza. Człowiek bez krzty empatii, chełpi się swoim stanowiskiem przed innym personelem, pacjenta ma za nic. Nie da dojść do słowa, przerywa, w przykry sposób kpi z pacjenta, jego obaw i tego co mówi. Przez swoje podejście jeszcze bardziej pogorszył moje objawy nerwicy lękowej. Omijać szerokim łukiem

Wszystkie opinie odnośnie kultury osobistej ( a raczej jej braku) i zachowania się tego lekarza w podejściu do pacjenta są jak najbardziej prawdziwie. Na pierwszy rzut oka lekarz sprawia dobre wrażenie, które jednakże bardzo szybko mija. Jest gburowaty, traktuje pacjenta dosłownie jak "śmiecia", nie tłumaczy diagnozy tylko wypełnia swoje papierki i papierki dla lekarza kierującego i oddaje wraz z receptą. Zupełnie jakby to wszystko odbywało się poza najbardziej zainteresowanym czyli poza pacjentem. Pierwszy raz w życiu czułam się tak poniżona. Zdecydowanie nie polecam, chyba że ktoś lubi takie klimaty. Nigdy ...

Zdecydowanie nie polecam, chyba że ktoś lubi takie klimaty.
Nigdy więcej takiej wizyty!

Radzę się trzymać z dala od tego lekarza. Wszystkie negatywne komentarze pisane od wielu lat są jak najbardziej uzasadnione, nic się nie zmienia. Podejście do pacjenta wręcz naganne, poniżające i prześmiewcze. Nigdy, ale to nigdy nie spotkałem się z takim brakiem szacunku!!! Lekarz nie powinien pracować wśród ludzi ani nawet zwierząt!

Lekarz bezczelny, chamski do granic możliwości. Zero empatii i kultury osobistej...poniżej wszelkiego poziomu. Drugą osobę traktuje jak śmiecia

Nie polecam nikomu nawet zwierząt się tak nie traktuje. "mnie to nie boli a panią może" to słowa wypowiedziane przez lekarza który ma pomóc a nie pozwalać na cierpienie człowieka.

Lekarz nieuprzejmy, gburowaty, niesympatyczny. Podchodzi nieprofesjonalnie do pacjenta. Patrzy z góry, nie wysłuchuje tego co pacjent ma do powiedzenia. Niekulturalny - nie zna słów takich jak proszę, dziękuję, dzień dobry czy do widzenia. Zastanawia mnie tylko fakt co taki człowiek robi na miejscu lekarza, który powienien mieć choć trochę empatii do pacjentów, a Pan doktor nie ma go za grosz. NIE POLECAM!

Bezczelny,gburowaty bez kultury osobistej przemądrzały typ.Myślę że jest lekarzem tylko ze względu na braki ,,lekarzy,, tej specjalizacji.

Tak u pana doktora "kultura osobista" znana jest bardziej niż osiagnięcia. Bardzo niemiły, bezczelny w kontakcie człowiek . Może by warto zmienić zawód panie doktorze a nie męczyć się i leczyc ludzi.