lekarz Beata Antosiak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Cóż... byłam kilka razy i mogę powiedzieć, że pani Doktor jest naprawdę delikatna i wykonuje badanie bezboleśnie. Stosuję tabletki antykoncepcyjne... na pierwszej wizycie miałam zapisany y* i po roku stosowania miałam bardzo dużo skutków ubocznych, że już miałam ich dosyć, więc przy kolejnej wizycie poprosiłam o zmianę... zmiana na n*, pierwsze dwa czy trzy miesiące były w porządku, ale po kolejnych 3 miesiącach stosowania ta sama historia co przy poprzednich tabletkach... mdłości - i to okropne, problemy z "załatwianiem się", jakieś uczulenie... Więc przy kolejnej wizycie powiedziałam, że te tabletki chyba również mi nie służą. Pani doktor zrobiła dziwną minę i stwierdziła, że żadna pacjentka na te tabletki nie narzekała... no cóż, ja narzekam bo nie lubię czuć się źle, a jednak przychodziłam po dłuższym czasie stosowania, żeby być pewną, że o to chodzi a nie po miesiącu od brania. Dostałam tabletki d* i co się okazało? że jest to ZAMIENNIK o takim samym składzie jak pierwsze tabletki, które stosowałam. Gdzie tu logika? Pomyślałam, że może jednak tym razem będzie ok, ale właśnie biorę je 3ci miesiąc i znowu zaczyna się to samo co wcześniej. Być może powinnam dostać skierowanie na badania hormonów... nie wiem, ale zapisywanie tabletek, które już się stosowało tylko o innej nazwie nie wydaje mi się być dobrym rozwiązaniem.

Pani Doktor to bardzo miła, wzbudzająca zaufanie i kompetentna osoba, zdecydowanie polecam. Jednak jeśli chodzi o wystrój i atmosferę gabinetu byłam trochę rozczarowana. Gabinet nie jest w najgorszym stanie, natomiast poczekalnia to istna porażka, mała klidka a w niej niekiedy po kilkanaście kobiet. Zazwyczaj brak miejsc, gdyż Pani Doktor nie umawia "na godzinę". Mało tego kolejki niewyobrażalne, czas oczekiwania 3h. Wszystko byłoby rewelacyjnie gdyby Pani Doktor troszkę zadbała o wygląd swojego gabinetu, niby nie wygląd najważniejszy, ale mimo wszystko uważam, że oczekującym byłoby przyjemniej. Cena nie jest wygurowana, brak USG.

Polecam, z takim podejściem do pacjenta ma się rzadko do czynienia. Pełen profesjonalizm z dawką humoru. Dużym minusem lokal, zimny, przepełniony, - a oczekiwanie 4 godz. w takiej "komórce" nie należy do najprzyjemniejszych. Przydałoby się USG.

Bardzo miła osoba, zawsze usmiechnięta, odpowiada na każde pytanie, poswięca czas. Aktualnie Pani dr pracuje w Matce Polce, tam rowniez skierowala mnie na operacje, ktora sama wykonywala. Pamieta o kazdym swoim pacjencie, przychodzi informuje, super kontakt. Polecam.

jest bardzo sympatyczna i nie wyobrazam sobie chodzić do innego lekarza zawsze od niej wychodze z uśmiechem na twarzy

Bardzo często trafiałam na nią w szpitalu, zawsze podchodziła do moich problemów z ciążą z wielkim zaangażowaniem i oddaniem. Bardzo miła, kulturalna, uśmiechnięta... gorąco polecam panią doktor Antosiak...

Przesympatyczna Pani Doktor!!! Gorąco polecam!!!

Przesympatyczna Pani Doktor!!! Gorąco polecam!!!

Bardzo miła, traktująca pacjentki podmiotowo, kompetentna i konkretna.

Bardzo miła, traktująca pacjentki podmiotowo, kompetentna i konkretna.

Bardzo dobry lekarz. Konkretna w ciąży dostałam zalecenia do wykonania wielu badań. Bardzo dobrze przeprowadzaona cała ciąża.

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor wizyta u niej to nie przymus polecam .

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor wizyta u niej to nie przymus polecam .