lekarz Beata Bałon

Super. super . Co tu więcej mowic :) uratowala jedna moja ciążę a druga doprowadzila do konca bez najmniejszego zagrozenia

Super. super .

Nie lubię gadulstwa, więc piszę: Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.

Zdecydowanie polecam Pania doktor ! Bardzo konkretna i rzeczowa a przy tym miła i znająca się na rzeczy. Wybrałam ją na swoją pierwszą wizytę i nie żałuję ! Polecam młodym dziewczynom, fachowo odpowiada na wszystkie pytania, poświęca pacjentce swoją uwagę. A przy tym ma poczucie humoru. Polecem

Jestem jej pacjentka od 10 lat i naprawdę nie zamienię na innego lekarza. Choć wcześniej chodziłam do kilku różnych. Pani Beata jest naprawdę konkretnym lekarzem i w pełni jej ufam.

polecam super doktorka :)kompetentna miła wie co robi :)

polecam super doktorka :)kompetentna miła wie co robi :)

Zdecydowanie najlepszy lekarz . Jest miła , profesjonalna , wzbudza zaufanie .Polecam panią doktor wszystkim znajomym . Ola

Ola

Chodziłam do niej na wizyty prywatne, płaciłam sporą kasę. Byłam jej pacjentką ponad rok, znała już moją sytuację i historię choroby. Oczywiście na wizytach prywatnych bardzo uprzejma, ale jak trafiłam do szpitala to zlekceważyła mnie i stała obok. Nawet słowem nie przemówiła i całkiem zignorowała. Lekarz to też człowiek i powinien mieć jakieś ludzkie odruchy. Myślę, że nie zależy jej na pacjentkach, bo jak nie ta to inna, kasa ta sama! ODRADZAM!

Bardzo kompetentny lekarz, wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam Pania doktor.

bardzo konkretna i rzeczowa lekarka.polecam.

bardzo konkretna i rzeczowa lekarka.polecam.