lekarz Beata Bałon

Pani dr jest nie zwykle dobrym, konkretnym, kompetentnym, godnym zaufania i polecenia lekarzem! Fachowa i doświadczona. Jako osoba też bardzo fajna, miła i cierpliwa. Oddana tym co robi. Nie znam lepszego, choć już u różnych byłam wcześniej . Pozdrawiam ;)

Jako osoba też bardzo fajna, miła i cierpliwa.
Oddana tym co robi. Nie znam lepszego, choć już u różnych byłam wcześniej .
Pozdrawiam ;)

Przez 9 miesięcy mówiła że z dzieckiem wszystko w porządku, nie chciała dać zdjęć z USG, twierdząc, że zobaczymy dzidziusia po porodzie. Dziecko urodziło się w tym szpitalu w którym pracuje ta pani , ani raz nawet nie zainteresowała się jak poszedł poród co z dzieckiem o ono urodziło się z rozszczepem podniebienia i wargi oraz wada serca. Gdybyśmy wiedzieli wcześniej to pojechalibyśmy do kliniki rodzic ,ta kobieta potrafi tylko ładować pieniądze . Płacisz jest miła poza jej prywatnym gabinetem nie zna już swoich pacjentów. Moja ocena -0 dla tej tzw. pani ginekolog

Super. super . Co tu więcej mowic :) uratowala jedna moja ciążę a druga doprowadzila do konca bez najmniejszego zagrozenia

Super. super .

Nie lubię gadulstwa, więc piszę: Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.

Chodziłam do niej na wizyty prywatne, płaciłam sporą kasę. Byłam jej pacjentką ponad rok, znała już moją sytuację i historię choroby. Oczywiście na wizytach prywatnych bardzo uprzejma, ale jak trafiłam do szpitala to zlekceważyła mnie i stała obok. Nawet słowem nie przemówiła i całkiem zignorowała. Lekarz to też człowiek i powinien mieć jakieś ludzkie odruchy. Myślę, że nie zależy jej na pacjentkach, bo jak nie ta to inna, kasa ta sama! ODRADZAM!

polecam super doktorka :)kompetentna miła wie co robi :)

polecam super doktorka :)kompetentna miła wie co robi :)

Zdecydowanie najlepszy lekarz . Jest miła , profesjonalna , wzbudza zaufanie .Polecam panią doktor wszystkim znajomym . Ola

Ola

Zdecydowanie polecam Pania doktor ! Bardzo konkretna i rzeczowa a przy tym miła i znająca się na rzeczy. Wybrałam ją na swoją pierwszą wizytę i nie żałuję ! Polecam młodym dziewczynom, fachowo odpowiada na wszystkie pytania, poświęca pacjentce swoją uwagę. A przy tym ma poczucie humoru. Polecem

Jestem jej pacjentka od 10 lat i naprawdę nie zamienię na innego lekarza. Choć wcześniej chodziłam do kilku różnych. Pani Beata jest naprawdę konkretnym lekarzem i w pełni jej ufam.

Bardzo kompetentny lekarz, wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam Pania doktor.