Pani doktor prowadzi moją ciażę trafiłam do niej w 12 tygodniu gdyż zmieniałam lekarza. W 27 tygodniu moje dziecko postanowiło się urodzić dzięki szybkiej interwencji pani doktor cały czas jesteśmy w dwupaku :) jedyne czego żałuję to tego że wizyty mam co 3 tygodnie a w ciąży wysokiego ryzyka powinny być częściej no cóż wierzę że pani doktor wie co robi :) gorąco polecam lekarz jakich mało. Szkoda że nie odbiera porodów

jestem w ciąży blizniaczej i obecnie chodze do tej super pani doktor

jestem w ciąży blizniaczej i obecnie chodze do tej super pani doktor

Niesamowita kobieta. Pierwszy raz w moim 31 letnim życiu spotkałam tak przyjaznego lekarza. Jestem pod wielkim wrażenie. Potrafi uspokoić i wytłumaczyć wszystko bardzo powoli i rzetelnie. Wg mnie nie ma lepszego specjalisty.

Wspaniały lekarz. I rewealcyjny daignosta. W pierwszej ciazy zauważyła w badaniu połówkowym (22 tydzień) anomalnię w budowie serduszka mojego synka tak subtelną iż póżniej kardiolog dziecięcy był w cieżkim szoku iż "zwykły" ginekolog tam minimalną zmianę zauważył. W kontkacie baaardzo miła, wszystko tłumaczy, na każde pytanie odpowie, bardzo delikatna podczas badania i ma duuuużą wiedzę. Drugą ciąże prowadziła od początku i czułam się naprawde bardzo dobrze zaopiekowana. Jedyne co żałuję to iż przyjmuje w Invicie ;(

SLUCHAJCIE KOBIETKA JEST NIESAMOWITA,JEST PATOLOGIEM CIAZY.KADZEJ KOBIECIE ZALECAM BY TRAFILA POD "JEJ SKRZYDLA".NIE MA DLA NIEJ PYTAN BEZ ODPOWIEDZI,MA DUZO CZASU DLA PACJENTKI NAWET DO 30 MIN TRWA WIZYTA.USG,BADANIA,WSZYSTKO W KOMPUTERZE ZAPISUJE NA BIEZACO.NIE JESTES IN COGNITO.ZAPOWIADA CO NA NASTEPNEJ WIZYCIE.PILNUJE TWOJEJ DZIDZI BY WSZYSTKO BYLO DOBRZE.MASZ PROBLEM?ZADZWON,ZAWSZE JAK TYLKO MOZE ODBIERZE I WYCZERPUJACO WYJASNI.SZKODA ZE NIE JEST PRZY PORODACH :(