lekarz Beata Chmura

Super Lekarz nic dodać nic ująć jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani doktor w pełni kompetentny lekarz

Pomimo krótkiego czasu przyznanego na jedną pacjentkę Pani dr Chmura stara się pytać o wszystko i przeprowadzić wszystkie badania, często przyjmuje również osoby niezarejestrowane, z nagłymi przypadkami. Pilnuje aby wszystkie badania były zrobione przynajmniej raz w roku (cytologia, USG itd) Ginekolog godna polecenia!

Oprócz niewątpliwie wysokich kwalifikacji panią dr charakteryzuje duża delikatność. Jej zainteresowanie pacjentką i życzliwość jaką wykazuje budzi ogromne zaufanie.Chciało by się spotykać takich lekarzy wszędzie. jeśli już trzeba korzystać z pomocy lekarza, to polecam p. dr B.Chmurę - M.W-W

jeśli już trzeba korzystać z pomocy lekarza, to polecam p. dr B.Chmurę - M.W-W

Wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność.To bardzo miła i ciepła osoba a do tego kompetentny specjalista.

Najlepsza ginekolog jaką spotkałam, polecam !!!

Najlepsza ginekolog jaką spotkałam, polecam !!!