lekarz Beata Chmura

Witam, bylam u Pani ginekolog pierwszy raz w LUXMED, wizyte oceniam bardzo dobrze, wszystko jasne i klarowne, dodatkowo błyskawiczna odpowiedz na zadaj pytanie. Umówiona jestem na kolejną dlatego że było do rzeczy i konkretnie.

Normalnie nie pisze komentarzy, ale ten komentarz wynika z głębokiego poczucia niesprawiedliwości, jeśli chodzi o wcześniejsze negatywne opinie. Zupełnie nie odnalazły odzwierciedlenia. Byłam u Oani Doktor pierwszy raz w luxmed z powodu spóźniającej się miesiączki (nie wynikającej z ciazy). Pani Doktor zrobila badanie ginekologiczne, usg I zleciła pakiet potrzebnych badań krwi. Otoczyła mnie troska, opieka i uprzejmością. Nie ma się do czego przyczepić.

Dziś wieczorem miałam wątpliwą przyjemność być w prywatnym gabinecie Pani Beaty Chmura to co tam zastałam przeszło moje najgorsze oczekiwania. Gabinet wyglądał jak z lat 80-tych brudno i nieprzyjemny zapach, Pani Chmura nie była łaskawa odpowiedzieć na podstawowe pytanie jak długo potrwa zabieg i jakie może przenieść ewentualne skutki uboczne sugerując że jestem przewrażliwiona. Uciekłam czym prędzej i wróciwszy do domu przeczytałam opinie, widze że dobrze zrobiłam. Odradzam to jakaś masakra!!!!

Odradzam to jakaś masakra!!!!

Wizyta w Luxmed Opolska 110 Pani doktor jest bardzo pomocnym oraz pelnym empatii lekarzem. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone,pomimo ze dzien wczesniej inny lekarz, ktory mial najlepsze opinie odesłał mnie z kwitkiem narzucając wizytę w Swoim prywatnym gabinecie,leczenie przez Panią doktor zostało włączone mam nadzieję ze pomoże. Napewno wrócę do Pani doktor :) Pozdrawiam, Alicja

Wizyta w Luxmed Opolska 110
Pozdrawiam,
Alicja

Wizyta z pakietu LUX MED. Szczerze to bylam zmartwiona takimi złymi opiniami na temat Pani Doktor, ale życie się tak ułożyło że trafiłam do Pani Doktor w potrzebie w 1 trymestrze ciąży. Wykonała delikatnie wszystkie badania, na wszystkie pytania rzeczowo odpowiedziała. Uspokoiła mnie i przepisała potrzebne leki. Chciałabym odczarować złą opinię o tej Pani Doktor. Polecam

Wizyta z pakietu LUX MED.
Polecam

Wizyta w ramach pakietu Luxmed. Nie byłam u gorszego ginekologa. Kobieta wita słowami, że nie ma potrzeby sprawdzać mojej tożsamości, ponieważ tylko masochista chciałby przyjść do ginekologa. Zero zainteresowania, brak wykonania cytologi, a usg i położenie w klatki raczyła sprawdzić jak wręcz to wyprosiłam. Dramat. Szkoda czasu na takie "wizyty". Odradzam.

Wizyta w ramach pakietu Luxmed.
Nie byłam u gorszego ginekologa.
Dramat.
Szkoda czasu na takie "wizyty". Odradzam.

Najgorsza ginekolog w luxmed. Nie polecam. Spóźniła się 20 min, dodatkowo opóźnienie na pacjentach. Weszłam do gabinetu z opóźnieniem 30 min. Bardzo nie miła, chcąca obsłużyć na odwal się. Dodatkowo w jej gabinecie był bardzo nie miły zapach. Jeśli macie możliwośc umówić do jakiegoś innego ginekologa to zróbcie to, ta Panią doktor bez powołania do zawodu omijajcie.

Bardzo nie miła, chcąca obsłużyć na odwal się.
Dodatkowo w jej gabinecie był bardzo nie miły zapach.

Niestety ale nie mam pozytywnej opinii o tej ginekolożce. To, że jest oschła i mało sympatyczna jeszcze nie byłoby aż takim problemem. Nawet to, że nosi maseczkę pod nosem mogłabym przeboleć. Ale jej podejście do pacjentki podczas badania ginekologicznego jest nieakceptowalne. Jest wyjątkowo niedelikatna, a na reakcje pacjentki, że boli nie dość, że nie przerywa badania, to jeszcze zadaje idiotyczne pytania 'ale dlaczego panią boli?' i wmawia, że przecież nie ma prawa boleć. Nie podejmuje próby delikatniejszego i wolniejszego przeprowadzenia badania, wymiany wziernika na mniejszy, czy jakiegokolwiek uspokojenia pacjentki. Zamiast zastanowić się co może być przyczyną bólu i spróbować jej zaradzić, dr Chmura przyjmuje postawę defensywną, w efekcie czego nie zgodziłam się na dalsze badanie. Z fotela się z schodzi z traumą, poczuciem, że jest się histeryczką i że to z nami coś nie tak. Nie tak powinna wyglądać wizyta u ginekologa. Zdecydowanie nie polecam, nie dajmy się tak traktować.

Super Lekarz nic dodać nic ująć jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani doktor w pełni kompetentny lekarz

Wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność.To bardzo miła i ciepła osoba a do tego kompetentny specjalista.