Beata Dronzikowska-Zając

Pani Doktor Beata to lekarz na 5! Profesjonalna, a jednoczesnie super mila i usmiechnieta. Kzawsze tlumaczy co i dlaczego bedzie wykonywane. Dzieki Dr Beacie mam piekny zgryz. Nie tylko ja bo cala moja rodzina tez. Dziekujemy

Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Początkowo byłam bardzo zadowolona, konsultacja przebiegła bardzo profesjonalnie, zostało mi wyjaśnione nad czym będzie trzeba pracować. W bardzo szybkim czasie miałam już założony aparat. Na powyższym moja rekomendacja się kończy, podczas każdej wizyty zajmowały się mną asystentki podczas gdy Pani doktor pojawiała się na minutę, dwie. Nie byłam informowana o postępach w leczeniu czy o zgrozo co dokładnie podczas danej wizyty będzie robione. Ku mojemu zdziwieniu ciesząca się dobra opinia klinika nie dała mi planu leczenia przed założeniem aparatu - uważam, że jako pacjent ...

Ku mojemu zdziwieniu ciesząca się dobra opinia klinika nie dała mi planu leczenia przed założeniem aparatu - uważam, że jako pacjent miałam prawo nie wiedzieć, że powinnam go dostać.
Atmosfera w klinice bardzo na plus jednak samo leczenie moim zdaniem nieprofesjonalne.

Cudowny człowiek, wspaniały kompetentny lekarz, oddany swojej pracy i pacjentom. Pani doktor Beata dokonała "cudu" z zębami mojego syna. Był bardzo trudnym przypadkiem, reinkluzja zębów mlecznych, zęby dodatkowe i stałe zatrzymane w dziąsłach. Jednak dzięki Pani doktor zakończyło się pełnym sukcesem. Syn ma piękne, proste zęby. Pani doktor doskonale poprowadziła całe leczenie. Wykazała się niesamowitą życzliwością, pomocą i fachowością. Dziękuję .

Aparat, który pani doktor mi założyła bardziej wykrzywił mi zgryz, niż przed podjęciem leczenia.Teraz muszę od początku nosić aparat jeszcze ponad rok. Mam zdjęcia przed leczeniem i pełną dokumentację.Z tego co wiem pani Dronzikowska jest lekarzem stomatologiem a nie lekarzem specjalistą z ortodoncji i to może jest powód dlaczego leczenie nie powiodło się. Moja córka również ma źle założoną retencję - zęby jej się rozjechały. Etyczne zachowanie ze strony pani doktor, w tej sytuacji, w mojej opinii, to wykonanie do mnie telefonu i umówienie się na przynajmniej częściowy zwrot kosztów, ...

Moja córka również ma źle założoną retencję - zęby jej się rozjechały. Etyczne zachowanie ze strony pani doktor, w tej sytuacji, w mojej opinii, to wykonanie do mnie telefonu i umówienie się na przynajmniej częściowy zwrot kosztów, za niefachowo wykonaną usługę.
W specjalistycznym gabinecie ortodontycznym, do którego obecnie trafiłam, zasadą jest, że jeżeli jest oszacowany czas leczenia np na rok, to w przypadku, gdy lekarz, nie wykona pracy zgodnie z planem, za pozostałe wizyty się nie płaci.
Także uprzejmie proszę o kontakt ze mną. Mogę również udostępnić wszystkie badania, zdjęcia prześwietlenia, wyciski, z datami, kiedy zostały wykonane i sama pani doktor zobaczy co źle zrobiła.
Na przykład przez ponad pół roku nie miałam pierścienia na 6-ce, dlatego cały dolny prawy łuk został wykrzywiony w moim zgryzie.
A pani doktor kleiła zamek , który odpadał, a należało założyć pierścień. Posiadam więcej przykładów. Także proszę o kontakt.

Faktem jest,że przez pewien okres po założeniu aparatu, więcej czasu spędza się z asystentą niż z samą Panią Doktor, co według mnie wynika z tego,że są tam dobrze wyszkolone asystentki, które długo ze sobą współpracują (leczyłam sie tam 2 lata i skład tam pracujący nie ulgł większym zmianon) w miarę gdy zmiany stają się bardziej widoczne Pani Doktor coraz więcej uwagi poświęca na dopracowaie i omówienie z pacjętem szczegółów leczenia. Bywało, że byłam przyjmowana z opóźnienem, ale też bardzo często przyjmowano mnie przed czasem. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u Pani Doktor

Mam bardzo mieszane uczucia.. Do momentu założenia aparatu Pani doktor poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi. Niestety owo zainteresowanie skończyło się w momencie założeniu aparatu. Na kolejnych wizyatch pani Zając poświęca pacjentowi średnio 2-3 min, resztę czasu spędza się z asystentą, ponieważ pani doktor w tym samym czasie przyjmuje innych pacjentów. O szczegółach leczenia informowała mnie w głównej mierze asystentka. Gabinet jest bardzo kiepsko urządzony, fotele dentystyczne oddzielone są tylko parawanem, także leżąc na fotelu widzi się osobę obok. Notoryczne są opoźnienia wizyt, ale w sumie trudno się dziwić skoro pacjenci umawiani są czasami nawet co 15 min. Raczej radzę omijać ORTOLAN.

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za cały okres leczenia mojego uzębienia w klinice:) Tak sympatycznej i kompetentnej dentyski, a w zasadzie ortodontki wczesniej nie spotkałam, można było naprawdę o wszystko zapytać. Polecam wszystkim bardzo serdecznie dr Beatę!

Pani doktor bardzo kompetentna, świetnie wyjaśniła co i dlaczego, a przy tym bardzo miła osoba. Uważam, że za swoją wiedzę, którą ma ogromną, bierze bardzo małe pieniądze. POLECAM!!!

POLECAM!!!