lekarz Beata Gola-Wałek

Z czystym sumieniem polecam dr. Beata Gola-Wałek Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po 30 minutach rozmowy z p. doktor jestem spokojny o zdrowie żony

Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego, cierpliwego i wyrozumiałego lekarza. Dziękujemy za wspaniałe zaopiekowanie się mamą w szpitalu. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i konkretną informację w sprawie zdrowia mamy.

Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego, cierpliwego i wyrozumiałego lekarza.

Wspaniała Pani doktor na właściwym miejscu. Takich lekarzy potrzebujemy! Wielu specjalistów mogłoby się uczyć od Pani Beaty.

Dziękujemy Pani doktor Beacie Gola-Wałek z Oddziału Wewnętrznego w Zawierciu., za okazaną troskę, empatię, dobre podejście, wsparcie i skuteczną pomoc wujowi. Pani doktor jest komunikatywna, otwarta na kontakt z rodziną chorego, udziela jasnych i konkretnych informacji. Jeszcze raz dziekujemy!

Dziękujemy Pani Doktor Beata Gola-Wałek Oddziału Wewnętrznego w Zawierciu., za okazaną troskę, empatię dobre podejście, wsparcie i pomoc Pani Doktor jest nieoceniona.

Pani doktor Beata Gola-Wałek reprezentuje cechy lekarza,od którego inni mogą się wiele nauczyć. Mówię o rzeczach międzyludzkich.Moja mama jest obecnie na oddziale pod opieką Pani Beaty.Nam z tej strony jest ciężko sobie poradzić,widząc bliską osobę w stanie otępienia.Dziekuje Pani Doktor.Dużo zdrowia dla Pani.

Dziękujemy Pani Doktor Beata Gola-Wałek Oddziału Wewnętrznego w Zawierciu., za okazaną troskę, empatię i opiekę podczas leczenia Św. pamięci Zygmunta Guzika oraz ulgę w cierpieniu które przechodził. Profesjonalizm, dobre podejście, wsparcie i pomoc Pani Doktor jest nieoceniona. Pani Doktor Gola-Wałek otaczała mojego tatę fachową opieką, życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem. Tata był chory na nowotwór złośliwy. W takiej chorobie jest to dla pacjenta lepsze lekarstwo niż jakakolwiek chemioterapia. Świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem, dodaje sił i pomaga w leczeniu. a dla rodziny dodaje siły. ...

Profesjonalizm, dobre podejście, wsparcie i pomoc Pani Doktor jest nieoceniona.
Cała rodzina życzy samych sukcesów w życiu zawodowym, wszelkiego dobra,
pomyślności w niesieniu pomocy oraz zrealizowania
swoich celów i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Rodzina
Śp. Zygmunta G Beata L