Internista Zawiercie

Przychodnia Rejonowa nr 1

42-400 Zawiercie

Jestem pod wrażeniem szerokiej wiedzy medycznej Pani Doktor i życzliwego podejścia do mnie jako pacjenta. Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Poświęciła mi kilkakrotnie dużo czasu.. Dostępna praktycznie o każdej porze.Uratowała pacjentów z zawałem serca. Cały czas dokształca się. Ma bardzo dużą i szeroką wiedzę medyczną . Zawsze można na nią liczyć. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Jest wspaniałym lekarzem. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: antek

Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
42-400 Zawiercie

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.

Opinia dodana przez: Gerard Górercki

Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej EUROMED
ulica Parkowa 12
42-400 Zawiercie

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

ulica Łamana 17
42-400 Zawiercie

Dziękujemy Pani Doktor Beata Gola-Wałek Oddziału Wewnętrznego w Zawierciu., za okazaną troskę, empatię i opiekę podczas leczenia Św. pamięci Zygmunta Guzika oraz ulgę w cierpieniu które przechodził.
Profesjonalizm, dobre podejście, wsparcie i pomoc Pani Doktor jest nieoceniona.
Pani Doktor Gola-Wałek ...

Profesjonalizm, dobre podejście, wsparcie i pomoc Pani Doktor jest nieoceniona.
Pani Doktor Gola-Wałek otaczała mojego tatę fachową opieką, życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem. Tata był chory na nowotwór złośliwy.
W takiej chorobie jest to dla pacjenta lepsze lekarstwo niż jakakolwiek chemioterapia. Świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem, dodaje sił i pomaga w leczeniu. a dla rodziny dodaje siły.
Cała rodzina życzy samych sukcesów w życiu zawodowym, wszelkiego dobra,
pomyślności w niesieniu pomocy oraz zrealizowania
swoich celów i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Rodzina
Śp. Zygmunta G Beata L

Opinia dodana przez: Beata

Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
42-400 Zawiercie

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana

Opinia dodana przez: Maria

Centrum Dializ Fresenius
ulica Willowa 11
42-400 Zawiercie

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

Słowackiego 30

Najlepszy lekarz.Wszystko tłumaczy,jest cierpliwy,wyleczył mnie.Lekarz na 6+

Najlepszy lekarz.Wszystko tłumaczy,jest cierpliwy,wyleczył mnie.Lekarz na 6+

Szpital Powiatowy w Zawierciu

Zawiercie

Jest uprzejma,kompetentna,poświęcająca dużo czasu pacjentowi,dokładnie bada pacjenta,zaangazowana, ciepła, życzliwa.

lekarz Piotr Jankiewicz

Chirurg ogólny, Internista

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4

godny polecenia, prawdziwy lekarz z powołania

godny polecenia, prawdziwy lekarz z powołania

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Bardzo kompetentna z fachowym podejściem do pacjenta. Stanowczo nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Pani doktor przy żadnej wizycie nie była źle do mnie nastawiona. Polecam.