Internista Zawiercie

Przychodnia Rejonowa nr 1

42-400 Zawiercie

Jestem pod wrażeniem szerokiej wiedzy medycznej Pani Doktor i życzliwego podejścia do mnie jako pacjenta. Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Poświęciła mi kilkakrotnie dużo czasu.. Dostępna praktycznie o każdej porze.Uratowała pacjentów z zawałem serca. Cały czas dokształca się. Ma bardzo dużą i szeroką wiedzę medyczną . Zawsze można na nią liczyć. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Jest wspaniałym lekarzem. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: antek

Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej EUROMED
ulica Parkowa 12
42-400 Zawiercie

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Helena

Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
42-400 Zawiercie

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

ulica Łamana 17
42-400 Zawiercie

Dziękujemy Pani Doktor Beata Gola-Wałek Oddziału Wewnętrznego w Zawierciu., za okazaną troskę, empatię i opiekę podczas leczenia Św. pamięci Zygmunta Guzika oraz ulgę w cierpieniu które przechodził.
Profesjonalizm, dobre podejście, wsparcie i pomoc Pani Doktor jest nieoceniona.
Pani Doktor Gola-Wałek otaczała mojego tatę fachową opieką, życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem. Tata był chory na nowotwór złośliwy.
W takiej chorobie jest to dla pacjenta lepsze lekarstwo niż jakakolwiek chemioterapia. Świadomość, ...
Opinia dodana przez: Beata

Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
42-400 Zawiercie

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana
Opinia dodana przez: Maria

Pomrożycka 17
42-400 Zawiercie

Pan dr. Lendor to przemiły lekarz. Podejście do pacjenta oraz sposób prowadzenia wywiadu z chorym bardzo szczegółowy na wysokim poziomie. Dokładnie wszystko tłumaczy. Wywiera bardzo dobre wrażenie. Jest to lekarz z powołania którego na pewno będę każdemu polecać. Oby więcej takich lekarzy.
Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Dializ Fresenius
ulica Willowa 11
42-400 Zawiercie

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

Słowackiego 30

Najlepszy lekarz.Wszystko tłumaczy,jest cierpliwy,wyleczył mnie.Lekarz na 6+

Szpital Powiatowy w Zawierciu

Zawiercie

Jest uprzejma,kompetentna,poświęcająca dużo czasu pacjentowi,dokładnie bada pacjenta,zaangazowana, ciepła, życzliwa.

lekarz Piotr Jankiewicz

Internista, Chirurg ogólny

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie

godny polecenia, prawdziwy lekarz z powołania

Interniści w Zawierciu