dr n. med. Beata Kaczmarek

Okulista dziecięcy

Ja dzięki dr.Kaczmarek po 35 latach życia z zezem ,wreszcie się go pozbyłam!!!!!!!!Jestem prze szczęśliwa.Zabieg miałam 26.06 Zalecenia po,to oszczędzać się.Ja że mam 2 dzieci,to niestety nie mogłam sobie na to pozwolić.Bałam się przez to że nic z tego nie będzie i zez zaraz wróci.Na szczęście oczka są prościutkie i to po jednym zabiegu.Na badaniu przed,była również dr.Wójcik i to one,we dwie decydowały o metodzie operacji.Była mowa,że może być potrzebny ponowny zabieg na drugie oko za kilka miesięcy.Ja i wszyscy w około widzielismy ogromną zmianę,zaraz po pierwszym zabiegu.Na wizycie kontrolnej doktor powiedziała,że 2 zabieg nie jest potrzebny.Oczka idealnie proste.Zresztą to widzą wszyscy!Właściwie to jestem obydwu Panią bardzo wdzięczna,bo one razem wykonują te zabiegi.Z całego serca wszystkim Wam je polecam!
cerry@o2.pl

Witam serdecznie, przemierzając z niespełna dwu letnią córeczką ponad 200 km trasę do Pani Doktor miałam nadzieję, że w końcu dowiemy się czegoś konkretnego na temat jej wady. TAK się stało, Pani doktor szczegółowo zbadała nasze maleństwo... wyjaśniła dlaczego nie powinniśmy naszej córci zasłaniać na cały dzień oczko (po mimo takich zaleceń innego lekarza). Ze spokojem i serdecznością zarówno Pani Doktor, jak i jej asystentka podchodziła do dziecka. Mimo tego, że córeczkę w przyszłości czeka zabieg na oba oczka,na dzień dzisiejszy oboje z mężem jesteśmy przekonani, że powinna go wykonać ...

Witam serdecznie,
przemierzając z niespełna dwu letnią córeczką ponad 200 km trasę do Pani Doktor miałam nadzieję, że w końcu dowiemy się czegoś konkretnego na temat jej wady. TAK się stało, Pani doktor szczegółowo zbadała nasze maleństwo... wyjaśniła dlaczego nie powinniśmy naszej córci zasłaniać na cały dzień oczko (po mimo takich zaleceń innego lekarza). Ze spokojem i serdecznością zarówno Pani Doktor, jak i jej asystentka podchodziła do dziecka. Mimo tego, że córeczkę w przyszłości czeka zabieg na oba oczka,na dzień dzisiejszy oboje z mężem jesteśmy przekonani, że powinna go wykonać dr Kaczmarek.
Wcześniej konsultowaliśmy się wielokrotnie z kilkoma lekarzami, lecz niestety nigdzie indziej nie spotkaliśmy się z takim serdecznym podejściem do dziecka, nikt tak dokładnie nie omówił nam wady wzroku dziecka, ani nie wyjaśnił potrzeby oraz ryzyka całodniowego zasłaniania oczka, noszenia okularków, jak również wykonania zabiegu. Pani Doktor nie pogania nas z wykonaniem zabiegu, nie namawia na wykonanie go prywatnie... od razu zapisała nas na listę do zabiegów refundowanych przez NFZ i prosiła by wszystko spokojnie przemyśleć.
naprawdę godna polecenia :):)

Bardzo dobry specjalista. Pełen profesjonalizm, do tego uśmiech i przyjazne traktowanie małych pacjentów. Bardzo dobre podejście do dzieci (moje dziecko pozwoliło się zbadać bez problemów, choć w innych gabinetach zwykle były kłopoty). Szczerze polecam, gdyby nie ona, to moje dziecko straciłoby wzrok (po diagnozie dr Bilskiej), trafiliśmy do niej w ostatnim momencie, a dziś już nawet nie musimy chodzić na kontrole. Widać, że lubi swoją pracę, a praca z małymi pacjentami sprawia jej przyjemność.