Beata Miłosz-Ceryn

3,5
3,2
3,7
2,9

Najlepszy ortodonta w naszej okolicy gdyby nie pani Beatka wyglądałabym jak zombie jestem już po ściągnięciu aparatu. Polecam wszystkim nie zdecydowanym osobom.

Moim zdaniem Pani dr. jest sympatyczną osobą zna się na swojej pracy. . Jestem bardzo zadowolona POLECAM :) :)

Pani doktor wie co robi,zawsze miła i odpowiada na pytania. Ceny dosyc wysokie ale warto! Wszystko wykonane perfekcyjnie i sterylnie. Polecam!

Wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Profesjonalna obsługa. Polecam Pani Ceryn z czystym sumieniem!

Sądziłam, że prywatna wizyta za którą płacę i to nie mało będzie przebiegała sprawdnie i profesjonalnie jednak się myliłam. miesiąc wcześniej zapisałam się na konkretny termin na godz 12 po czym w dniu wizyty zadzwoniono do mnie , że pani doktor ma mały " poślizg " i proszą abym przyszła pół godz póżniej-zgodziłam się. Na miejscu okazało się, że przede mną jest jeszcze dwoje pacjentów po godzinnym oczekiwaniu na wizytę zrezygnowałam gdyż moje dziecko ze stresu ( podczas oczekiwania przed gabinetem ) nie mogło już wytrzymać. Jest to śmieszne , prywatna wizyta, koszty kosmiczne, umawianie na konkretną godzinę i co ???? Tym sposobem straci Pani pacjentów Pani doktor.

STANOWCZO ODRADZAM! W przypadku mojej choroby był to problem ze stawem. Pani doktor nawymyślała milion aparatów, w kocu skończyło się na stałym. Leczenie trwało baardzo długo. W końcu Pani doktor zdjęła mi aparat, ale zostały jeszcze takie dwa cienkie druciki po wewnętrznej stronie zębów niewidoczne, ponoć mają tam być do końca życia, z tym, że co jakiś czas się odklejąją. Wizyty teraz są bezpłatne, po zdjęciu aparatu, więc pani doktor nawet się o nie nie upomina. Owszem jest miła, uprzejma i na pewno wykształcona. Jednak nie mam do niej zaufania. Nie postawiła mi konkretnej diagnozy tylko raz taki aparat raz taki, a na koniec po zdjęciu stałego, kazała wyrwać mi ósemki, zdrowe zęby, bo mam ich za dużo, za ciasno czy coś takiego. Nie będę przecież pozbywała się zdrowych zębów. NIE POLECAM.

Pani doktor bardzo miła, tłumaczy wszystko o co się zapytam. Lecze sie u niej 2 rok , mam tyle samo aparaty ortodontyczne. Dokladna a poza tym sympatyczna i kompetentna osoba. ceny wizyt sa dosc drogie ale warte takiej obsługi, jedyną wadą jest to czekanie na swoją kolej w poczekalni , ale w tak miłej atmoferze szybko ten czas oczekiwania mija. Jestem w 100% zadowolona- czas leczenia krotszy niz sie spodziewalam i to mnie cieszy Serdecznie polecam

Dokladna a poza tym sympatyczna i kompetentna osoba.
Serdecznie polecam

Leczę się u Pani doktor od roku ,noszę stały aparat ,zęby miałem pokrzywione we wszystkie strony dwóch ortodontów w Warszawie nie chciało się pojąć leczenia . Pani doktor zdecydowała się mnie leczyć ,pokazała moje zęby jakiejś sławie ortodontycznej ze Stanów Po roku już widać efekty. Jedyny mankament wizyt to kolejki ,chociaż teraz jest już dużo lepiej opóźnienia jeśli się zdarzają to kilkuminutowe, ale personel w rejestracji jest tak miły ,że można poczekać.Z czystym sumieniem polecam.

Bardzo kompetentna Pani doktor, moój zgryz poprawiała po innym znanym lekarzu, uktórego leczyłam się wcześniej bez efektów. Leczyłam się u tej doktor półtorej roku. Leczenie przebiegało bez zarzutów. Opóźnienia czsowe w przyjęciach oczywiście zdarzały się jak u każdego dobrego lekarza który ma bardzo dużo pacjentów , ale byłam o nich poinformowana przez recepcję.

Pani doktor miła, sympatyczna, tłumaczy jeśli się pyta, rozwiewa wątpliwości,ale to wymaga współpracy z obu stron. Opóźnienia związane z oczekiwaniem na swoje wejście do gabinetu jak dla mnie zrozumiałe, to nie jest maszyna zaprogramowana na "od- do",ale zawsze się zdarzą tacy co marudzą. Ja mam dużą motywację i zaufałam pani doktor,a to podstawa leczenia.

Ja mam dużą motywację i zaufałam pani doktor,a to podstawa leczenia.