Beata Miłosz-Ceryn

Ortodonta, Stomatolog

2,9

Leczę się u Pani doktor od roku ,noszę stały aparat ,zęby miałem pokrzywione we wszystkie strony dwóch ortodontów w Warszawie nie chciało się pojąć leczenia . Pani doktor zdecydowała się mnie leczyć ,pokazała moje zęby jakiejś sławie ortodontycznej ze Stanów Po roku już widać efekty. Jedyny mankament wizyt to kolejki ,chociaż teraz jest już dużo lepiej opóźnienia jeśli się zdarzają to kilkuminutowe, ale personel w rejestracji jest tak miły ,że można poczekać.Z czystym sumieniem polecam.

wg. mnie powinna lepiej orientować sie ile czasu poświęci na pacjenta a nie są duże opóźnienia. Za wszystko każe sobie płacić: nawet za wycisk do aparatu. Leczenie trwa bardzo długo a z efektu nie ja nie mogę być happy. nie poleciłbym nikomu. I bardzo dużo się płaci. Myślę o zmianie ortodonty.

Pani doktor miła, sympatyczna, tłumaczy jeśli się pyta, rozwiewa wątpliwości,ale to wymaga współpracy z obu stron. Opóźnienia związane z oczekiwaniem na swoje wejście do gabinetu jak dla mnie zrozumiałe, to nie jest maszyna zaprogramowana na "od- do",ale zawsze się zdarzą tacy co marudzą. Ja mam dużą motywację i zaufałam pani doktor,a to podstawa leczenia.

Ja mam dużą motywację i zaufałam pani doktor,a to podstawa leczenia.

Do pani doktor jadę w tą środę po aparat. Wszystko tłumaczy, jak będzie leczyć, co na następnej wizycie. Ale zgadzam się, jestem powiedzmy omówiona na 17.00 a tu o 17.30 zapraszają do gabinetu. Kasuje kosmicznie za wizytę ponad 160 zł. Bardzo miła. POLECAM! (ale radzę przychodzić z 10 minutowym spóźnieniem) :)

Całkiem fajna babka. Dentystów generalnie nie trawię- moze z tym jednym wyjatkiem. generalnie polecam!

STANOWCZO ODRADZAM! W przypadku mojej choroby był to problem ze stawem. Pani doktor nawymyślała milion aparatów, w kocu skończyło się na stałym. Leczenie trwało baardzo długo. W końcu Pani doktor zdjęła mi aparat, ale zostały jeszcze takie dwa cienkie druciki po wewnętrznej stronie zębów niewidoczne, ponoć mają tam być do końca życia, z tym, że co jakiś czas się odklejąją. Wizyty teraz są bezpłatne, po zdjęciu aparatu, więc pani doktor nawet się o nie nie upomina. Owszem jest miła, uprzejma i na pewno wykształcona. Jednak nie mam do niej zaufania. Nie postawiła mi konkretnej diagnozy tylko raz taki aparat raz taki, a na koniec po zdjęciu stałego, kazała wyrwać mi ósemki, zdrowe zęby, bo mam ich za dużo, za ciasno czy coś takiego. Nie będę przecież pozbywała się zdrowych zębów. NIE POLECAM.

nie polecam, lecznie trwa długo, ceny kosmiczne jak te rejony, nie tłumaczy metody leczenia, długie kolejki chociaż zapisuje na konkretną godzinę, wieczne spóźnienia. żenada

bardzo dobry lekarz, chyba najlepszy w okolicy, pani doktor jest bardzo mila, potrafi wykonac swoja prace perfekcyjnie.Kilka lat temu robila mi leczenie kanalowe, ktorego praktycznie nie czulem a zeby mam zdrowe do dzis, bardzo polecam.

Po trzech latach plomba wyleciała, a gdzie było leczenie kanałowe zrobiły się małe dziurki

ODRAAADZAM !!!! za 5-minutową wizytę, która NIC nie wniosła pani wzięła 100 zł, widać że jest nastawiona na kasę a nie na leczenie!!! całe leczenie przeciąga jak tylko się da!! mały profesjonalizm i absolutny brak kultury!! leczenie u niej nie może należeć do najprzyjemniejszych!!