Beata Miłosz-Ceryn

Ortodonta, Stomatolog

2,9

Bardzo kompetentna Pani doktor, moój zgryz poprawiała po innym znanym lekarzu, uktórego leczyłam się wcześniej bez efektów. Leczyłam się u tej doktor półtorej roku. Leczenie przebiegało bez zarzutów. Opóźnienia czsowe w przyjęciach oczywiście zdarzały się jak u każdego dobrego lekarza który ma bardzo dużo pacjentów , ale byłam o nich poinformowana przez recepcję.

pani doktor nie wzbudziła mojego zaufania. rozmowa nie była wyczerpująca. ogólnie nie zadawala mnie

nie polecam, uważam że należy rozważyć opinie kilku lekarzy

nie polecam, uważam że należy rozważyć opinie kilku lekarzy

Sądziłam, że prywatna wizyta za którą płacę i to nie mało będzie przebiegała sprawdnie i profesjonalnie jednak się myliłam. miesiąc wcześniej zapisałam się na konkretny termin na godz 12 po czym w dniu wizyty zadzwoniono do mnie , że pani doktor ma mały " poślizg " i proszą abym przyszła pół godz póżniej-zgodziłam się. Na miejscu okazało się, że przede mną jest jeszcze dwoje pacjentów po godzinnym oczekiwaniu na wizytę zrezygnowałam gdyż moje dziecko ze stresu ( podczas oczekiwania przed gabinetem ) nie mogło już wytrzymać. Jest to śmieszne , prywatna wizyta, koszty kosmiczne, umawianie na konkretną godzinę i co ???? Tym sposobem straci Pani pacjentów Pani doktor.

Pani doktor miła i budząca zaufanie. ednak ustalane było, że noszę aparat 1,5 roku. Natępnie przełożyła p. Ceryn zdjęcie aparatu z powodu dojrzewania, nastęonie przełożyła z powodu rośnięcia szczęki, aż w końcu powiedziała, że się wcale nie umawiała ;( To bardzo smutne, że dla pieniędzy tak się okłamuje pacjentów.Zawsze wizyta oþżnia się o przynajmniej 45 minut. PRZYNAJMNIEJ JEST MIŁA Nie polecam nikomu

boje się ortodontów. naprwde nie warto moim skromnym zdaniem leczyć zębów powyżej 30 lat jak jest niewielka wada

tak, owszem wszystko wydaje się piękne, ale na początku. Pani doktor oczywiście miła ( za takie pieniądze też byłabym dla każdego). Wada niestety po leczeniu, które kosztowało ok. 10 tys złotych powróciła ze zdwojoną siłą. Leczyłam się ok 5 i pół roku, miałam straszne zabiegi (2x dłutowanie itp). Nie polecam, nie życzę nikomu.

Nie polecam, nie życzę nikomu.

Bardzo miła i uprzejma pani leczę się u niej już 3 lata a zgryz mi się polepsza i mam proste zęby. POLECAM.

POLECAM.

Pani doktor bardzo miła, tłumaczy wszystko o co się zapytam. Lecze sie u niej 2 rok , mam tyle samo aparaty ortodontyczne. Dokladna a poza tym sympatyczna i kompetentna osoba. ceny wizyt sa dosc drogie ale warte takiej obsługi, jedyną wadą jest to czekanie na swoją kolej w poczekalni , ale w tak miłej atmoferze szybko ten czas oczekiwania mija. Jestem w 100% zadowolona- czas leczenia krotszy niz sie spodziewalam i to mnie cieszy Serdecznie polecam

Dokladna a poza tym sympatyczna i kompetentna osoba.
Serdecznie polecam

Pani doktor miła,sympatyczna, niestety baaardzo drogie wizyty ale jestem OGROMNIE ZADOWOLONA z efektów jej "działań" związanych z moim zgryzem. Mialam zgryz otwarty,tyłozgryz. Po roku leczenia (hass,ekspander) ząbki mi sie "zeszły",zgryz zamknął.Jedynie kolejki są denerwujące ale cóż , czasami warto.Czekałam na załozenie aparatu kilka miesięcy ale tylko dlatego,że pani doktor sie konsultowała z jakimś specem jak mnie leczyc.