Beata Molga zielinska

3,9
3,7
3,9
3,5

Cudowna i ciepła osoba. Lecze sie u pani doktor od 3 lat i niezmiennie mam do niej ogromne zaufanie. Ogromna wiedza i doswiadczenie. z calego serca polecam, leczy nie tylko moja tarczyce, ale i krazenie .

Uprzejma pani doktor i cierpliwa, lecz nie posiada wystarczającej wiedzy, umie tylko leki przepisać, przy niedoczynności tarczycy tsh:3,5 przepisała leki, wysztko ok, ale moje ciąłe złe samopoczucie i wszystkie objawy skwitowała, że to nie tarczyca..ręce opadają..Dobry lekarz powinien odpowiednio dobrać dawkę, kontrolować na podstawie wyników..a nie przepisać pierwsze lepsze i się męcz

Na NFZ zachowanie wobec pacjenta poniżej krytyki. I z opinii wynika, że ta Pani wie za co ma być miła. Czyli pacjent jak chce być potraktowany miło i sympatycznie musi iść i zapłacić za wizytę.

Najlepszy i najmądrzejszy lekarz u którego byłem. Nie tylko inteligentna i kompetentna ale też piękna i sympatyczna, przez co wizyta stanowiła samą przyjemność. Od razu po wyjściu poczułem się lepiej. Jedyna taka osoba, która potrafiła klarownie i zachowując całkowity spokój wyjaśnić istotę mojej choroby. ZDECYDOWANIE POLECAM.

!!! witam proszę o podanie gdzie pani dr przyjmuje prywatnie i na nfz z góry dziękuję !!!

Świetny, kompetentny, przemiły lekarz. Od razu zdiagnozowała moją chorobę, chociaż wcześniej inni mieli z tym duże problemy.

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia

Anioł a nie człowiek...profsjonalna pod każdym względem.

Anioł a nie człowiek...profsjonalna pod każdym względem.

Naprawde świetny lekarz, godny polecenia

Naprawde świetny lekarz, godny polecenia

Być może prwatnie Pani Doktor jest miła,ale na wizycie w ramach NFZ traktuje chorego jak intruza.Arogancja i nic więcej.