Endokrynolog Radom

- 20 lekarzy

lekarz Elżbieta Grabiec

Pediatra, Endokrynolog

liczba opinii: 18

Gabinet

Radom

Średnia ocen: 2,7/5
Jak czytam komentarze poniżej to zastanawiam się czy ja przyleciałam z innej planety czy z Wami ludzie jest coś nie tak? jakim kryterium ludzie się kierują oceniając kogoś.... Przede wszystkim myślę, że należy dana osobę znać kilka lub tak jak w moim przypadku, kilkanaście lat. Leczę u dr Grabiec moje dzieci od 17 lat, po takim czasie mogę dużo powiedzieć na temat lekarza. Jak można po jednej czy trzech wizytach ...
Opinia dodana przez: Anonim

Beata Molga zielinska

Endokrynolog

liczba opinii: 14

Gabinet

Radom

Średnia ocen: 3,8/5
Byłam na wizycie u doktor Zielińskiej i prywatnie, i na NFZ. Nie widzę różnicy. W obu przypadkach była kompetentna, cierpliwa i zwyczajnie, po ludzku miła. Interesowała się samopoczuciem, subiektywnymi odczuciami po zastosowaniu leku, dietą itp. Podczas wizyty wypytywała o wszystko, skierowała na odpowiednie (bezpłatne) badania.
Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to punktualność. Niestety, wizyty na NFZ nie zaczynają się o czasie. Nie wiem, jaka jest tego przyczyna.
Polecam ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr Iwona Wróblewska

Endokrynolog

liczba opinii: 13

Gabinet
Widok 20
26-600 Radom

Średnia ocen: 2,5/5
Niestety nie polecam dr Wróblewskiej. Korzystałam z jej usług z zakresu medycyny estetycznej i powiem szczerze - byłam przerażona. Źle wykonała zabieg, przez co zaczęły opadać powieki, a gdy zwróciłam się do niej z problemem powiedziała, że wszystko ok i kiedyś przejdzie. Pozostawiła mnie samej sobie. Skonsultowalam zabieg z innym lekarzem, który stwierdził, że zabieg został zrobiony bardzo nieudolnie i zbyt nisko został podany botox. Szczerze był zdziwiony, że zrobił ...
Opinia dodana przez: Anonim

Wioletta Wilk

Endokrynolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Moniuszki 13 lok. 1
26-600 Radom

Średnia ocen: 3,3/5
Pani dr Wilk jest lekarzem z powołania, godnym polecenia. Służy ludziom z wielkim profesjonalizmem i zangażowaniem. W trakcie wizyty jest taktowna, skupia się na pacjencie i analizuje historię choroby Ma analityczny umysł i stawia diagnozę w oparciu o komplet wyników zleconych badań.
Jestem jej pacjentką od 12 lat. W moim przypadku trafna diagnoza Pani doktor Wilk i dopasowanie dawek leków pozwala mi normalnie funkcjonować.
Życzę Pani dr Wilk powrotu ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jacek Jasztal

Endokrynolog

liczba opinii: 5

Gabinet
Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20
26-600 Radom

Średnia ocen: 1,0/5
(Wizyta w GAMED) Doktor po pobieżnym odsłuchaniu wyników badań TSH powiedział, że przecież są w normie (nie były i były dużo ponad nią) i przecież jestem młoda, więc jestem zdrowa. Na pytanie o skierowanie na badania hormonalne (bo biorę tabletki 4 lata i chce sprawdzić czy wszystko ok, bo dawno tego nie robiłam + ponownie sprawdzić TSH) pytał po co i z czym przychodzę i powiedział, że on wie na ...
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Leszek Skulimowski

Endokrynolog

liczba opinii: 4

Poradnia Endokrynologiczna ul. Tochtermana 1, Poradnia Endokrynologiczna Polikliniki w Radomiu, ul. Orląt Lwowskich 5

Radom

Średnia ocen: 3,3/5
Lekarz ma lekceważące podejście do pacjenta, na wieść o tym, że jeszcze się nie zaszczepiłam ale niedługo planuje zaczął nazywać mnie od antyszczepionkowców, foliarzy, zaczął ubliżać mojej osobie i mówić ze zabijam emerytów swoją postawą. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Maria Piotrowska

Endokrynolog, Pediatra

liczba opinii: 3

Gabinet
Prażmowskiego 33a/gab. nr 213
26-600 Radom

Średnia ocen: 4,8/5
Wspaniała lekarka z powołania. Leczy mnie od dziecka. Zawsze zaangażowana, empatyczna. Każdy pacjent jest dla niej ważny. Dociekliwa, ma kompleksowe podejście. Zawsze stawia trafna diagnozę i dobiera właściwe leczenie. Trudno się dostać na wizytę, ale warto próbować.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Sławomir Narożnik

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 3

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Średnia ocen: 3,3/5
Uprzejmy, miły lekarz. Wykrył u mnie nowotwór tarczycy w bardzo wczesnym stadium, podczas gdy inna lekarka leczyła mnie miesącami na Hashimoto, które wcale nie było prawidłową diagnozą.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Zbigniew Paprocki

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

  (+2 więcej)
liczba opinii: 2

Gabinet
Limanowskiego 80 lok. 7
26-600 Radom

Średnia ocen: 4,8/5
lekarz już zakończył praktykę lekarską, nie przyjmuje pacjentów.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Krzysztof Bocheński

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 1

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna"Danuta Macierzyńska i Partnerzy -Lekarze"
OLSZTYŃSKA 33A
26-600 Radom

Średnia ocen: 5,0/5
Wizyta trwała dłużej, niż była umawiana (patrząc na to co ile są umawiani pacjenci). Czułam się wysłuchana i dostalam odpowiedź na wszystkie pytania. Mimo, że to była wizyta prywatna, lekarz sam zachęcał do zapisania się na NFZ, co jest dodatkowym atutem, lekarz z powołania a nie dla pieniędzy. Jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że wcześniej spotkałam się już z lekarzami, którzy nie zlecali badań, tylko wypisywali recepty. Tutaj był dokładny ...
Opinia dodana przez: Anonim

Endokrynolodzy w RadomiuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat