lekarz Leszek Skulimowski

Endokrynolog

3,7

Bardzo dobry, kompetenty lekarz, przepisuje leki tylko jesli jest to konieczne. Najpierw bada potem leczy. Chodzę do niego od sierpnia na NFZ. W każdej pracy przysługuje przerwa i to nic dziwnego, że Pan dr też ją ma, zwłaszcza, że przyjmuje na Tochtermana pół dnia a drugą połowę dnia na Orląt Lwowskich. Problemem jest zbyt mała ilość lekarzy specialistycznych.

Bardzo dobry lekarz i kompetentny. Moja mama tydzień po usunięciu tarczycy, straciła przytomność, upadała, bardzo się rozbiła, nieprzytomną zabrało pogotowie i leżała w szpitalu. Trudno było ustawić leki, w szpitalu znowu powtórka, straciła przytomność, okazało się, że to tężyczka (choroba po usunięciu tarczycy). W końcu trafiła do dr Skulimowskiego, który ustala leki i dawki, dzięki temu żyje normalnie!!! Poza tym z sympatią podchodzi do pacjenta, wszystko tłumaczy. Wizyta i kontakt z dr to przyjemność! POLECAM!!!

Wizyta i kontakt z dr to przyjemność! POLECAM!!!

Może dla swoich "prywatnych" pacjentów bardziej się przykłada - ja chodzę do niego na NFZ na Tochtermana i z każdą wizytą jestem coraz bardziej zdegustowana jego postawą i szukam innego lekarza. Lekarz robi sobie godzinną przerwę na śniadanie, a i tak wychodzi 2 godziny przed końcem pracy - przykładowo w rozpisce w kartotece i na drzwiach gabinetu jest informacja, że pracuje od 8 do 15.45, a o godzinie 13.45 już go nie ma. Nie tłumaczy nic, trzeba błagać o skierowania na podstawowe badania - chociażby FT4, a o usg się nie mogę doprosić od paru wizyt. Nie polecam!