lekarz Beata Muszyńska

Internista

3,6
3,5
3,7

Zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor. Fachowiec i mądry człowiek. Wizyta trwała krótko i uzyskałem wszelkie informacje , których potrzebowałem

Jeżeli chodzi o mnie, to mogę szczerze polecić wizytę u Pani Doktor. Jest bardzo dobrym lekarzem, potrafi szybko postawić diagnozę oraz zadbać o swojego pacjenta. Kiedy tylko może poświęca czas choremu. Widać, że Pani Doktor stara się z każdym złapać nić porozumienia co ceni się wśród lekarzy, bo jak wszyscy wiemy, nie łatwo o takie osoby w dzisiejszych czasach.

Pierwsza wizyta, sceptyczne (jak zwykle) moje nastawienie, i bardzo miłe zaskoczenie. Pani doktor po pierwsze zna się na rzeczy a po drugie potrafi rozmawiać z pacjentem. Dotychczas miałam kiepskie doświadczenia z lekarzami, szybko szybko i następny proszę, cóż, jak to mówią, wyjątek potwierdza regułę :) polecam naprawdę!

Lekarka ma w nosie pacjenta, przy silnym kaszlu nawet nie osłucha. Chamstwo i prostactwo, nie polecam! Patrzenie w telefon ważniejsze od tego co mówi pacjent.

Polecam, lecze się u Pani Doktor wiele lat, metody stososowane przez Nią są zawsze skuteczne i szybko dają efekty

Bardzo dobry lekarz podchodzi do pacjenta z sercem

Bardzo dobry lekarz podchodzi do pacjenta z sercem

Lekarz dno. Zarozumiała, wywyższa się, nie pomaga pacjentom, kompletnie nie dająca się lubić. Nie polecam!!!!

dla pani doktor ważniejszy jest czas niż pacjent, zarozumiała, dająca odczuć swoją wyższość i nie słuchająca pacjenta, bagatelizująca jego problemy

Pani doktor jest bardzo dociekliwa i kompetentna. Świetny diagnosta. Zaangażowana w leczenie do tego stopnia, że zadzwoniła do domu kiedy nie stawiłam się z kompletem wyników analiz w umówionym terminie. Polecam wszystkim.

W pełni kompetentny i konkretny lekarz.Godna polecenia

W pełni kompetentny i konkretny lekarz.Godna polecenia