lekarz Beata Muszyńska

Nie polecam. Pani doktor wywyższa się, jest zarozumiala, zbywa pacjenta i nie patrzy na jego potrzeby. Liczą sie tylko pieniądze.

Lekarz chamski, zarozumiały, wywyższający się. Traktuje pacjenta przedmiotowo i kłamie. Nie polecam!!

Pani doktor bardzo mi pomogła w mojej chorobie i jestem jej wdzięczna za okazaną troskę i przyjazne podejście, bo nie wszyscy lekarze tak potrafią.

Pani doktor lekarz z prawdziwego zdarzenia i powołania.W najbardziej możliwy sposób dociera do pacjenta dokładnie spokojnie i bardzo życzliwie objaśnia wszystkie aspekty przebiegu choroby.Przeprowadza dokładny wywiad.Przesympatyczna ciepła troskliwa doktorowa.Rzadko w dzisiejszych zabieganych czasach mamy możliwość korzystania z opieki medycznej w tak życzliwy i przychylny sposób w jaki robi to pani doktor Muszyńska.Polecam z czystym sumieniem z całego serca bo jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do pacjenta.Oby więcej takich lekarzy-perełek dla wszystkich chorowitków.

Zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor. Fachowiec i mądry człowiek. Wizyta trwała krótko i uzyskałem wszelkie informacje , których potrzebowałem

Lekarka ma w nosie pacjenta, przy silnym kaszlu nawet nie osłucha. Chamstwo i prostactwo, nie polecam! Patrzenie w telefon ważniejsze od tego co mówi pacjent.

Jeżeli chodzi o mnie, to mogę szczerze polecić wizytę u Pani Doktor. Jest bardzo dobrym lekarzem, potrafi szybko postawić diagnozę oraz zadbać o swojego pacjenta. Kiedy tylko może poświęca czas choremu. Widać, że Pani Doktor stara się z każdym złapać nić porozumienia co ceni się wśród lekarzy, bo jak wszyscy wiemy, nie łatwo o takie osoby w dzisiejszych czasach.

Lekarz dno. Zarozumiała, wywyższa się, nie pomaga pacjentom, kompletnie nie dająca się lubić. Nie polecam!!!!

dla pani doktor ważniejszy jest czas niż pacjent, zarozumiała, dająca odczuć swoją wyższość i nie słuchająca pacjenta, bagatelizująca jego problemy

Pierwsza wizyta, sceptyczne (jak zwykle) moje nastawienie, i bardzo miłe zaskoczenie. Pani doktor po pierwsze zna się na rzeczy a po drugie potrafi rozmawiać z pacjentem. Dotychczas miałam kiepskie doświadczenia z lekarzami, szybko szybko i następny proszę, cóż, jak to mówią, wyjątek potwierdza regułę :) polecam naprawdę!