lekarz Beata Ordyna

2,5
1,8

Leczymy u niej syna od czterech lat. Zawsze troskliwa, wypisuje każdy potrzebny dokument. Dokładnie bada dziecko i nie bagatelizuje objawów. Nie daje antybiotyku bez potrzeby.

Doktor bez kompetencji,opryskliwa pierwsze co to ładuje antybiotyki myślę że psuje opinię dobrym lekarzom.Nie polecam!

Lekarz, ktory dyskryminuje osoby niepełnosprawne w XXI w gdzie na wskroś mowi sie o szaczunku i tolerancji. Totalnie nie polecam.

Odradzam, pakuje antybiotyki i na nic nie patrzy. Dziecko miało zapalenie gardła, a diagnoza była - zapalenie płuc. Inny lekarz za głowę się złapał jak pojechałem. Panie w aptece jak zobaczyły receptę to się załamały że leki kompletnie nie dobrane. NIE POLECAM