prof. dr hab. n. med. Beata Śpiewankiewicz

Bardzo dobry fachowiec. Laparoskopia przeprowadzona sprawnie. Co do poświęcania czasu... tu mały minus.. zwłaszcza w szpitalu. Nie mniej nie zrobiła mi żadnej krzywdy. Nie siała paniki brakiem informacji, mówiła tylko to co wg niej było istotne. Z perspektywy czasu uważam, że nie potrzebowałam więcej informacji. POlecam tego ginekologa w 100 %

Podczas operacji którą przeprowadzała pani dr usunięto mi jajnik,o czym dowiedziałam się po miesiącu kiedy brałam ze szpitala historię choroby.Podczas mojego pobytu w szpitalu pani dr po operacji nie poświęciła mi nawet sekundy,przed operacją tylko mnie zbadała.

ZROBILA MI SSSSSTRASZNA KRZYWDE!PODALA LEK,NIE REJERESTROWANY JESZE W SZPITALU ,A NIE POWINNAM GO DOSTAC ZE WZGLEDU NA CIEZKA CHOROBE.I NIE POINFORMOWALA CO MI PODAJE.

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim stazem. Kompetentny,wzbudzający zaufanie. Można o wszytko pytać bez skrępowania. Gorąco polecam wszystkim Paniom planującym powiększenie rodziny, bedącym juz w ciąży jak i mającym problemy kobiece.

Można o wszytko pytać bez skrępowania.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.