lekarz Beata Szarzyńska

1,2

Pani jest niekompetentna w tym co robi, traktuje starsze osoby tragicznie. Kobieta 95 lat przywieziona została na oddział, a ona mówi że TAKICH ludzi się nie przywozi już do szpitala. To co miałam zrobić zostawić w domu i niech umiera, bez żadnej pomocy. WSTYD. Ale karma wraca do takich osób.

To jakieś nie porozumienie a nie lekarz.Pacjent na oddziale covidowym w Ostrzeszowie to to dla Pani doktor to gorzej jak pies do normalny człowiek z psem sobie pogada 1.zero wytłumaczenia 2.wygląda że pacjent to jakieś zło konieczne a nie człowiek a podobno jest ordynatorem gdzieś w szpitalu 3. Omijać z daleka

1.zero wytłumaczenia
3. Omijać z daleka

Ta kobieta nie powinna być lekarzem a już na pewno nie ordynatorem oddzialu wewnętrznego szpitala latawiec. Nie wiem jakim jest lekarzem z punktu widzenia medycyny ale jako czlowiek jest bardzo nie miła. Zapytana o stan zdrowia pacjentki stwierdzila że nie ma czasu odwrocila się i poszła. Nie zostaliśmy poinformowani o wypisie ze szpitala (dowiedzielismy się przez przypadek od pacjentki leżącej obok) na co pani doktor stwierdzila ze nikt się tym nie interesowal (a przyjezdzalismy do szpitala 2 razy dziennie). Jednym slowem jest nieludzka. Rano w odwiedzinach dowiedzieliśmy się ze o 14 zostanie wypisana, a nie mieliśmy warunkow w domu aby zaopiekowac się umierajaca na raka osoba (mamy w domu male dziecko i starsza osobe). Blagalismy aby mogła zostać jeden dzień abyśmy mogli zalatwic hospicjum ale nie zgodziła się mówiąc "szpital to nie hotel". Dziwie się ze jest ordynatorem.

Zgadzam sie z przedmowca... zwykly ham a nie lekarz!! Oby ja ktos kiedys potraktowal gdy zachoruje tak jak ona traktuje pacjentow.. odradzam!!!!!

Bardzo złe podejście do pacjenta...nie polecam, Pobyt pacjenta u schyłku życia z długoletnią historią chorobą nazwany (szpital staję się noclegownią) to tak jak by menel przyszedł się przespać na oddział .....nie właściwa osoba na niewłaściwym miejscu.

Bardzo złe podejście do pacjenta...nie polecam,