Internista Świdnica

Zamenhofa 22 lok. 2
58-105 Świdnica

Na tym lekarzu można polegać. Dociekliwy, kompetentny z ogromną wiedzą. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.

Opinia dodana przez: jerzy

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam , uprzejma Pani Doktor korzystram z usług od dłuzszego czasu, wizyta w gabinecie to sama przyjemność :)

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Po pierwsze fachowiec - umie wydać właściwą diagnozę i zalecic właściwe leczenie wtedy gdy dwóch ordynatorow nie umiało a specjalista stwierdził iż pacjent zbyt chory żeby go leczyć.
A poza tym ludzki człowiek... Polecam

A poza tym ludzki człowiek... Polecam

Opinia dodana przez: Izabela

pl. św. Małgorzaty 1-2
58-100 Świdnica

Pan dr. Zbigniew Kaczmarczyk jest moim lekarzem POZ w Świdnicy. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to wspaniały, ciepły, życzliwy lekarz i człowiek, zawsze gotowy nieść pomoc i dobrą radę swoim pacjentom. Nigdy nie robi problemów, kiedy jest potrzebne jakieś skierowanie lub recepta, zawsze cierpliwie wysłucha, zbada, coś doradzi i pomoże. Interesuje się pacjentem i przebiegiem jego choroby, analizuje stan zdrowia i wkłada w to całe serce. Ma bardzo duże zrozumienie i szacunek dla ludzi, a także fantastyczne, bezstresowe i konkretne podejście do pacjenta, co jest raczej rzadkością wśród lekarzy. Na dr. Kaczmarczyka zawsze można liczyć, kiedy np. nie ma już do niego wolnych miejsc, zawsze zgodzi się poświęcić swój czas i przyjąć dodatkowego pacjenta. Taki lekarz to skarb dla pacjenta. Gorąco polecam !!!

Opinia dodana przez: Pacjent ze Świdnicy

lekarz Ewa Socha

Pulmonolog, Internista

latawiec
Śląska Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Znakomity lekarz,ma konkretne podejscie do pacjenta,bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc chorobe oraz jak sie leczyc.zdecydowanie plecam wszystkim zainteresowanym.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Świetna lekarz, traktuje pracjenta bardzo poważnie. Nie lekceważy jego choroby, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę oraz sposób leczenia, jest pomocna.

Teatralna 36a / 4
Świdnica

DR BROGOWSKA ŚWIDNICA UL KONOPNICKIEJ SUPER LEKARZ SKUTECZNOŚĆ,ZAWSZ TRAFIA Z LEKAMI Z LECZENIA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM!!!

Opinia dodana przez: SWEKSYL SYLWEK1951

Równa 16
58-100 Świdnica

Jest ok, ma duże doświadczenie, był u niego ojciec i dziś żyje bez problemów

Jest ok, ma duże doświadczenie, był u niego ojciec i dziś żyje bez problemów

Zmorskiego 38
58-100 Świdnica

Bardzo niekompetetny lekarz. Strach pójść do takiej osoby. Błędnie postawiona diagnoza, pogarszający się stan zdrowia zmusił mnie do udania się na pogotowie. Pani doktor, która mnie przyjęła była bardzo zdziwiona zastosowanym leczeniem. Gdybym czekała dłużej z pewnością dostałabym zapalenia oskrzeli, które pan doktor od razu założył po chwilowym badaniu.

lekarz Jan Goc

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica

Lekarz nie jest ani dobry ani dokładny. Przykład: bolało mnie lewe żebro, więc jedyne co zrobił to skierował na rentgen i jak się okazało, że żebro nie jest złamane, to powiedział, że w takim razie to pewnie jakiś stan zapalny i dał mi lek do picia - który akurat był wycofywany z rynku. Drugi przykład - gdy przyszłam z bólem gardła, to powiedział, że pewnie mam za mocno odkręcony kaloryfer i wysycha mi śluzówka. Trzeci - mama chodziła do niego z bólem nóg. Dawał maść. Nigdy nie kierował na żadne badania. Na dzień dzisiejszy (po zmianie lekarza) już jest za późno na jakiekolwiek półśrodki, mama czeka na operację. Dodatkowo w przychodni pracuje najmniej uprzejma pielęgniarka, jaką można sobie wyobrazić, Pani w blond włosach. Mama bawiła wnuczkę we Wrocławiu przez jakiś czas i raz musiała iść tam do lekarza, a gdy potem chciała pójść do dr Goca to pielęgniarka ją zarejestrowała, a następnie nie przyjęła i przy wszystkich na korytarzu w przychodni zaczęła wyliczać, że moja mama była we Wrocławiu i ona już tu przyjść nie może, a ja byłam w Toruniu u lekarza (gdzie studiowałam) i dlatego moja mama nie może iść do dr Goca. Gdy przyszłam do tej pielęgniarki porozmawiać z nią, to powiedziała, że nic takiego nie mówiła i chciała dać deklarację do wypełnienia mojej mamie, ale mama zaczęła krzyczeć na nią. Co za bzdury. Akurat na biurku i tak miała kartkę z wypisanymi moimi, mamy i brata danymi, gdzie my chodzimy do lekarzy i również przy mnie zaczęła to wszystko odczytywać. Ostatnio powiedziała mojej mamie przez telefon, że ja już nigdy nie mogę iść do dr Goca. Cóż ja mogę na to powiedzieć? Dzięki Bogu.

Interniści w mieście Świdnica