lekarz Elżbieta Błaziak

1,8
1,7
1,9
1,8

Bardzo niemiła osoba, do pacjentów onkologicznych w szpitalu zawsze podchodzi z łaską jakby była tam za karę. Odrobina empatii nie zaszkodzi. Zapytać o nic nie można, recepty wypisuje też wielką łaską. Nie wiem po co ją zatrudnili.

TEN LEKARZ NIE JEST GODNY NICZEGO BYC LEKARZEM CZLOWIEKIEM BRAK JEJ WSZYSTKIEGO KOMPETENCJI WIEDZY EMPATI NIECHCIALBYM SIE Z NIA SPOTKAC NIGDY NAWET NA ULICY

Pani doktor jest osoba bardzo nie miła , nieuprzejma, traktuje człowieka jak śmiecia. Jej podejście do pacjenta w skali od 0-10 to 0. Nie polecam wizyty u tego lekarza. Kompletnie nie zna się na leczeniu, podważa opinie specjalistów. Zbywa pacjenta po 10 minutach. Uważa się za lepszego lekarza od innych a jest tylko zwykłą internista. ZUS ja trzyma , bo taniej jest jest jej zapłacić niż zatrudnić prawdziwych specjalistów. uważa , że każdy kto jest na zwolnieniu L4 udaje. Nie ma podejścia i przygotowania do pracy z pacjentami w szczególności pacjentami z depresją. Moja kuzynka wyszła z płaczem po 10 minutach spędzonych z ta pseudo lekarka. Jak można zatrudniać takich ludzi do pracy z pacjentami???? Jest nie kompetentna, nie ma podejścia do ludzi, nie potrafi niczego wytłumaczyć. Uzdrawia niczym Bóg , chyba ma RTG w oczach . NIE POLECAM!!!!!!!!!!

typowa prostaczka ktora leci na kase a nie dba o pacjenta w dodatku chamska nie polecam udaje lekarza a wogole sie nie zna

Bardzo miła i profesjonalna lekarka. Z dużym doświadczeniem i bardzo osobistym podejściem do pacjentów.

Jak czytam te plugawe opinie , to cieszę się ,że jest w końcu jakiś odważny lekarz, który co niektórych udawaczy właścicieli firm wygania z tych fikcyjnych zwolnień .Latami siedzą na L4, a dzialalność gospodarczą i tak prowadzą udając chorych, podczas gdy ja zwykły zjadacz chleba płacę na nich składki. Brawo !!! Koniec z fikcją .

Brawo !!! Koniec z fikcją .

A ja dziekuje Pani Orzecznik ,że wysłała mnie na rehabilitacje ZUS i szybko wrócilem do pracy , podczas gdy niektórzy unikali zabiegów i starali sie być dalej chorymi.

Nie spotkałem się z tak niekompetentnym lekarzem. Podważa opinie profesorów i specjalistów, a jest zwykłym internistą. Arogancka, chamska w stosunku do pacjenta.

Szczerze nie polecam,lekarka bardzo nieuprzejma(jeszcze z takim chamstwem się nie spotkałam w służbie zdrowia),traktuje pacjenta z góry.Odradzam!opinie na tej stronie mówią same za siebie.

co prawda znam tylko z zus jako orzecznik, ale już kilka razy byłem u orzecznika ale jeszcze czegoś takiego nie widziałem 10 minut(nawet przeczytanie kart informacyjnych zajęłoby więcej czasu) i po wizycie z wiadomym werdyktem, podważa dezycje ortopedy i neurologa specjalistów z tytułami naukowymi.