lekarz Stanisław Ciopcia

1,2

Lekarz z bardzo niskim poziomem empatii Sprawia wrazenie, że jego glównym celem jest maksymalne skrócenie wizyty i ograniczenie wystawionych skierowań i zaswiadczen do absurdalnego minimum. Każdy inny lekarz w NZOZ Mieszko będzie dużo lepszym wyborem.

Lekarz z bardzo niskim poziomem empatii

Brak podejścia do pacjenta, szybciutko i dziękuję. Zero wytłumaczenia co się dzieje czy przyjść na kontrolę itp. Dodatkowo nawet nie wie że można wystawić zwolnienie do przodu, tzn wizyta w piątek a zwolnienie np od pon. Nie kompetentny.

Od kilku lat nic się nie zmienia. Nieprzyjemny, opryskliwy. Nie daje dojść do słowa, gdy zadaje pytanie sam sobie na nie odpowiada. Prosiłem o skierowanie na badanie krwi gdyż ostatnio miałem je robione x lat temu. Odpowiedź była taka: widzę że jesteś niezaszczepiony, jedyne skierowanie które mogę wypisać to na test" ręce mi opadły. "Prywatnie niech se pan idzie" Ktoś musi zrobić porządek z tym gościem. Jak ktoś ma wybór do którego lekarza się wybrać to radzę omijać szerokim łukiem tego pana.

Ktoś musi zrobić porządek z tym gościem.

Niestety muszę się zgodzić z poprzednią, negatywną opinią na temat tego lekarza. Coś takiego mnie jeszcze nie spotkało. Byłam dzisiaj umówiona na wizytę telefoniczną z tym lekarzem. Pan Stanisław nie dawał mi dojść do słowa, przerywał i był skrajnie niemiły oraz opryskliwy. Zadał mi pytanie, na które nie miałam możliwości odpowiedzi, ponieważ po kilku sekundach przerwał i zaczął się wydzierać. Zaczął nerwowo wymieniać - jedna po drugiej, różne choroby psychiczne, bo chciał wpisać cokolwiek w rozpoznanie. Gdyby Pan nie przerwał mi po moich kilku słowach, to by Pan wiedział co dokładnie mi dolega. Brak dobrych manier i kompletne wypalenie zawodowe.

Najgorszy lekarz u jakiego byłem ,pomijając fakt niekompetencji i lekceważącego podejścia do pacjenta jego kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. Prosząc go o skierowanie na rehabilitacje po ciężkim zabiegu operacyjnym i o zwolnienie z zajęć sportowych na AWF ze względu na brak prawidłowej ruchoności w dłoni lekarz nic nie tłumacząc zaczął na mnie wrzeszczeć i mnie obrażać. Prosząc o wytłumaczenie dlaczego nie chce wypisać zwolnienia znowu zaczął na mnie wrzeszczeć a lekarze w szpitalu powiedzieli że takimi sprawami zajmuje się właśnie lakarz w przychodni. Podsumowując jeśli chcecie mieć dobry chumor i nie być zdenerwowanym nie idźcie do niego to starszy gościu o problemach z nerwami.