lek. dent. Beata Warnecka

Super polecam można zaufać jak najbardziej chodzę już do Pani od lat i z czystym sumieniem polecam naprawdę dobry stomatolog

Pierwszy stomatolog do którego chce się iść. Część uslug na NFZ , część prywatnie, Pani doktor pokazuje możliwości, doradza . Bardzo polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor, chodzę już od kilku lat jak i cała moja rodzina, niegdy nie było problemu z umówieniem wizyty, zęby leczone praktycznie bezboleśnie, pierwszy stomatolog do którego chodzę z przyjemnością. Serdecznie polecam, warto umówić się na wizytę i samemu przekonać że chodzenie do dentysty wcale nie musi być takie straszne!

Profesjonalizm, życzliwość dla pacjenta....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Zęby leczone przez Panią Beatę, wszystkie bez wyjątku, musiały być ponownie leczone u innych stomatologów. Niestety odradzam. Z powodu jednego źle wyczyszczonego kanału i ropnia, który spowodował miałam wieloletnie migreny. Skończyło się usunięciem zęba.

Chodzilam do pani Beaty kilka lat. Bardzo mi sie podobalo ze jest punktualna i tlumaczy co robi z zebami. Poczatkowo znajdywala najmniejsza dziurke w zebie. Na ostatniej wizycie w tym roku przegapila duzy ubytek co spowodowalo leczenie kanalowe i nadlanie zeba gdyz poprostu pekl. Nowa dentyska pokazala mi na zdjeciach ile zebow jest do poprawy. Bardzo sie zawiodlam gdyz bylam pewna ze jestm w dobrych rekach. Mam nadzieję ze pani doktor bedzie dokładniejsza dla innych pacjentow

Super lekarz i super specjalista. Do tej pory chodziłem do innego dentysty i widzę jak wiele straciłem. Obecnie czas poświęcony w 100% pacjentowi i wytłumaczone wszystko co robi i dlaczego. Polecam każdemu a szczególnie jeśli ktoś nie ma dobrych doświadczeń z dentystą.

Dobry Stomatolog. Chodzę do pani doktor już od wielu lat i jestem zadowolony. Pani doktor jest bardzo uprzejma, troszczy się o pacjenta a do tego w jasny i klarowny sposób omawia problem jak i metodę leczenia. Wizyta u stomatologa z zasady jest stresująca ale jak się ma do czynienia z sympatyczną a do tego ladną panią doktor to nie ma się czego bać:)

NIE POLECAM !!! Pani uważa, że ma być tak jak ona chce bo jest ładnie ,nie bierze pod uwagę punktu widzenia pacjenta. Jej gadulstwo , jej nerwowość udziela się pacjentowi i to nie jest jedyne moje odczucie . Obmawia pacjentów jak i innych stomatologów nie miło się o nich wyraża .Zapłacić trzeba a kończy się w innych gabinetach żeby dokończyli zęby .

Solidny Specialista, który swoim podejściem wzbudza zaufanie. Uczciwie podchodzi do sprawy i poważnie traktuje swoich pacjentów. Zdarzyło mi się że przyjęła mnie w nagłym przypadku w Niedzielę. Lekarz z powołania a takich coraz mniej. Serdecznie polecam.