lek. dent. Beata Warnecka

3,7

Chodzilam do pani Beaty kilka lat. Bardzo mi sie podobalo ze jest punktualna i tlumaczy co robi z zebami. Poczatkowo znajdywala najmniejsza dziurke w zebie. Na ostatniej wizycie w tym roku przegapila duzy ubytek co spowodowalo leczenie kanalowe i nadlanie zeba gdyz poprostu pekl. Nowa dentyska pokazala mi na zdjeciach ile zebow jest do poprawy. Bardzo sie zawiodlam gdyz bylam pewna ze jestm w dobrych rekach. Mam nadzieję ze pani doktor bedzie dokładniejsza dla innych pacjentow

Super lekarz i super specjalista. Do tej pory chodziłem do innego dentysty i widzę jak wiele straciłem. Obecnie czas poświęcony w 100% pacjentowi i wytłumaczone wszystko co robi i dlaczego. Polecam każdemu a szczególnie jeśli ktoś nie ma dobrych doświadczeń z dentystą.

Dobry Stomatolog. Chodzę do pani doktor już od wielu lat i jestem zadowolony. Pani doktor jest bardzo uprzejma, troszczy się o pacjenta a do tego w jasny i klarowny sposób omawia problem jak i metodę leczenia. Wizyta u stomatologa z zasady jest stresująca ale jak się ma do czynienia z sympatyczną a do tego ladną panią doktor to nie ma się czego bać:)

Solidny Specialista, który swoim podejściem wzbudza zaufanie. Uczciwie podchodzi do sprawy i poważnie traktuje swoich pacjentów. Zdarzyło mi się że przyjęła mnie w nagłym przypadku w Niedzielę. Lekarz z powołania a takich coraz mniej. Serdecznie polecam.

Zęby które mi pani doktor leczyła do tej pory się trzymają, nic nie wypada ani się nie kruszy, a leczyłam je już jakiś czas temu. Dlatego polecam panią doktor wszystkim bo według mnie jest dobrym stomatologiem.

NIE POLECAM !!! Pani uważa, że ma być tak jak ona chce bo jest ładnie ,nie bierze pod uwagę punktu widzenia pacjenta. Jej gadulstwo , jej nerwowość udziela się pacjentowi i to nie jest jedyne moje odczucie . Obmawia pacjentów jak i innych stomatologów nie miło się o nich wyraża .Zapłacić trzeba a kończy się w innych gabinetach żeby dokończyli zęby .