lekarz Beata Zielińska

Ginekolog

Byłam właśnie na pierwszej wizycie. Pani doktor wytłumaczyła wszystko, mówiła co będzie robiła, co może się dziać i co mogę odczuwać. Profesjonalne podejście do pacjenta, delikatność, zaangażowanie, poświęcony czas. To są cechy, których brak jest w dzisiejszych czasach u lekarzy. A nie brakuje tego pani doktor Zielińskiej.

Zaczęłam chodzić do pani doktor jakiś rok temu od tego czasu nie mam ochoty zmieniać lekarza ginekologa,ponieważ rzadko spotyka się tak kompetentnego lekarza oraz przede wszystkim przesympatyczna pani doktor,zna się na rzeczy,naprawdę goooodna polecenia!!a ponieważ choruję na różne inne schorzenia mam pełne zaufanie co do fachowości jej w tej dziedzinie!!POLECAM NAPRAWDĘ!!

Kompetencje,fachowość, uprzejmość, dobroć i opieka.Nad tym wszystkim góruje serdeczny uśmiech, który dodaje otuchy nawet w najgorszych momentach. Jeśli zależy ci na świetnym fachowcu i pragniesz " zasiadać" w fotelu ginekologa z godnością i bez skrępowania to się przekonaj. Ja urodziłam u niej dwójkę zdrowych dzieci i jest moim stałym lekarzem.

Gdyby nie pani Zielińska nie byłoby moich Dziewczynek na świecie.

Gdyby nie pani Zielińska nie byłoby moich Dziewczynek na świecie.

Bardzo dobry fachowiec a przy tym zawsze niezwykle uprzejma. Prowadziła moje dwie ciąże i zawsze mogłam liczyć na jej pomoc, radę i dobre słowo.

Najlepsza pani ginekolog, jaką miałam;)

Najlepsza pani ginekolog, jaką miałam;)

kompleksowe podejscie do pacjenta jednak z grzybica nie mogła sobie poradzic musialam isc do innego ginekologa.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Chojnice"?

Jaromir Sołtysiak

ul. Wiśniowa 2