lekarz Bernadeta Koprowska

2,5

Ignorancja, nie chęć poświęcenia dosłownie 2 minut w ważnej sprawie dla pacjenta w której była potrzebna jej interwencja

Przyszedłem do Pani dOKTOR bo miałem gorączkę 39 stopni. Męczyłem się wcześniej 2 tygodnie z gorączką i objawami grypy. Lekarka poprzez dotyk mojego czoła stwierdziła ze nie mam gorączki. Poinformowała mnie ze to pewnie grypa ale jak już tyle choruje to już z tego wyjdę. Zalecenia Pani doktor: Paracetamol / Ibuprofen i miód na kaszel. Nie dostałem L4 do pracy. Tego samego wieczoru miałem temperaturę 40 stopni na szczęście trafiłem na opiekę nocną gdzie lekarz przepisał mi antybiotyk. Jestem pewny że ktoś starszy i słabszy już by tego nie opisał.

Wspaniała lekarka! Korzystam z wizyt endokrynologicznych na NFZ (ja oraz moja babcia). Za każdym razem wnikliwy, wyczerpujący wywiad, szereg badań, adekwatne diagnozy i leczenie, serdeczny, wspierający kontakt z pacjentem. Polecam z czystym sumieniem.

Od pierwszej wizyty Pani doktor była bardzo uprzejma i zaangażowana w moją sprawę. Zawsze miała dla mnie czas nawet kiedy jej godziny pracy dawno się skończyły. Pomogła mi utrzymać ciążę i dzięki niej mam zdrową córeczkę. Serdecznie polecam tego specjalistę. Więcej takich lekarzy.

Ignorancja, brak zainteresowania, chamstwo, pani nawet nie spytała co dokładnie mi dolega, a już zaczęła wypisywać mi skierowanie do innego miejsca i przegadywać się ze mną, gdy po dłuższym naleganiu z wielką łaską popatrzyła uświadomiła sobie, że wystarczy przepisać jeden lek przy czym i tak nie dostałem żadnych informacji oprócz tego, że gdyby dalej się coś działo to żebym zgłosił się gdzie indziej

Ja mam wielkie zaufanie do pani doktor. Kilka razy korzystałam z jej konsultacji dotyczących mnie i mojej nastoletniej córki. Zawsze zebrała wnikliwy wywiad i nie opierała się jedynie na wynikach badań. Zrozumiale wytłumaczyła mi charakter choroby i na szczęście nie zalecała zbyt wielu leków, twierdząc, że pewne odchylenia od normy są tylko przejściowe. Zawsze miała rację. Bardzo polecam.

Pani Koprowska odmówiła mi przyjęcia mimo iż byłam zarejestrowana na konkretny termin (wynikało to z błędu w internetowym systemie zapisywania na wizyty) oraz informowałam iż bardzo źle się czuję i proszę o przyjęcie, gdyż moja obecnosc wynikała z błędu przychodni a nie mojego. Informowałam również iż w całym mieście nie ma dostępnych wizyt na najbliższe miesiące. Dla tej Pani ważniejszy okazał się urlop, pomimo którego i tak była tego dnia w pracy. Kazała mi opuścić gabinet, wyprowadziła mnie na korytarz i zamknęła za mną drzwi. Profesjonalizm i empatia.