Blandyna Wojańska

Lekarz orzecznik ZUS

1,6

Pani "doktor" nie powinna orzekać w żadnej sprawie...Nigdy nie czułam się tak upokorzona jak przy jej orzekaniu o mojej zdolności do pracy...Brak empatii profesjonalizmu, który tak jest potrzebny lek. psychiatrze.. Nie polecam nikomu..

Pani "doktor" orzeka o zdolności do pracy sugerując, że ten ktoś oszukuje, natomiast sama bez problemu wypisuje zwolnienie lekarskie, oczywiście za odpowiednią opłatę za wizytę. Wystarczy przedstawić problem np. z pracą i nie ma problemu z drukiem ZUs ZLA. Myślę, że taka osoba nie powinna być lekarzem orzecznikiem ZUZ, bo to jest zwyczajne oszustwo...

Spotkałam Panią Doktor po latach( wielu ) w ZUS-ie na Starołęckiej.Pomogła mi kiedyś i teraz również mogłam liczyć na Jej zrozumienie i doświadczenie.Uważam,że to bardzo doświadczona,ale nie pozbawiona empatii dla pacjenta profesjonalistka.

Dzisiaj Byłam u Pani doktor, która orzekła moją zdolnośc do pracy. Nie zapoznała się z historią choroby, ciągle miała pretensje, ze nie słyszy co ja mówię, sugerowała odpowiedzi na swoje pytania. A najbardziej bolało ją to, że jestem opalona i skomentowała to, że byłam na wycieczce egzotycznej. A co nie wolno? Co to za podejście do pacjenta to szkoda gadać.

Jedyna która mi pomogła wyleczyć rozpoznanie silnej depresji jak i u mojego męża. Zawdzięczamy jej obydwoje Życie ponieważ wszystko się zrujnowało jak nas dopadła choroba. Walczyliśmy bardzo mocno po wspólnych przeżyciach. Jest to jedyna doktor która pomogła. Dziękujemy Pani Wojańska z całego Serca!!!

świetna, rzeczowa i LUDZKA lekarka! przy niej jest się ważnym i potrzebnym!

świetna, rzeczowa i LUDZKA lekarka! przy niej jest się ważnym i potrzebnym!

Moja córka przez tą psychiatrę popełniła samobójstwo. Przyszła z badania w ZUS roztrzęsiona potraktowaniem jej na badaniu przez doktor wojańską. Orzeczniczka była agresywnie nastawiona do córki, krzyczała na nią i kwestionowała wszystko co córka mówiła. Córka miała silną depresję. Oczywiście renty nie dostała. W niedługim czasie córka targnęła się na życie. Mam nadzieję że takie kreatury jak doktor wojańska spotka kiedyś zasłużona kara za swoją niegodziwość i podłe traktowanie ludzi. To bezduszny potwór, nie lekarz.

Nie ma czasu, aby go dużo poświęcić pacjentowi, bo ma ich dużo. Zawsze jednak można na Panią Doktor liczyć. Mi bardzo pomogła, traktuję ją jako kogoś bliskiego i tak też jestem traktowana. Do pracy przychodzi na czas, albo wcześniej. Zawsze uśmiechnięta, przyjazna. Jest wyjątkowa i nie traktuje pacjenta z góry. Polecam... każdemu, kto potrzebuje pomocy. Polecam!

orzeka,ze chory jest zdolny do pracy na przekór diagnozom lekarzy prowadzacych,ordynatorow szpitali,oraz relacjom pacjentów,a nawet wbrew swoim wcześniejszym orzeczeniom..Wyjątkowa slużbistka.