prof. dr hab. n. med. Bogdan Chazanprof. dr hab. n. med. Bogdan Chazan - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Bogdan Chazan

Ginekolog – położnik, wieloletni kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii w Instytucie Matki i Dziecka. Kierowane przez niego kliniki i szpitale zyskiwały opinie placówek dobrze zorganizowanych, otwartych na medyczne, psychologiczne i duchowe potrzeby pacjentów. Doświadczony klinicysta.
Laureat nagrody czytelniczek czasopisma „Twoje Dziecko” – „Parasol Szczęścia” oraz nagrody Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych „Biały Bocian”. Otrzymał również m.in. odznaczenie „Laudabilis” Okręgowej I...

tylko kieruju do prywatnego gabinetu w którym wyciąga pieniądze

tylko kieruju do prywatnego gabinetu w którym wyciąga pieniądze

Wspaniały lekarz, niezwykły człowiek. Prowadził moją ciążę, pomógł mi podjąć decyzję o operacji, jest niezwykle ciepłym i troskliwym lekarzem. Wspaniale potrafi doradzać, idealnie diagnozuje i potrafi pokrzepić mimo trudnych informacji. Dodawał mi odwagi i siły zarówno podczas ciąży, jak i potem przed zabiegiem operacyjnym. Dzisiaj jestem wdzięczna za tego człowieka, dzięki któremu jestem zdrowa! Panie Profesorze! mam nadzieję, że jeszcze nie jedną moją ciążę Pan poprowadzi!

Wspaniały lekarz, specjalista. Niezwykle taktowny. Profesjonalny i dobry diagnostyk. Zatroskany o zdrowie pacjentki, uśmiechnięty i serdeczny. traktujący pacjentkę z wielkim szacunkiem. Zawdzięczam mu swoje zdrowie. Gdyby nie jego konsekwencja, nie znalazłabym odwagi poddania sie operacji, która uratowała moje zdrowie. Zagrożoną ciążę prowadził z niezwykłą troską i powagą. Widać, że kocha swoją pracę. Jednocześnie jest rewelacyjnym dyrektorem szpitala na Madalińskiego, który rozwija sie w ogromnym tempie. jestem pod wrażeniem jego osobowości.