dr hab. n. med. Bogdan Chmiel

To jest po prostu niezwykły człowiek. Pełen ciepła, zawodowej i życiowej mądrości. Takich lekarzy dzisiaj szukać z przysłowiową świeczką w dłoni. Przeprowadzane przez niego operacje to w jednym słowie majstersztyk!!! Jego ręce dokonują prawie cudów. Nie jest to tylko moja opinia ale także innych pacjentów z którymi zetknęłam się na oddziale chirurgii w Tychach. Jest to PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA! Jest doskonałym fachowcem, nie żałuje czasu dla pacjenta, kompetentny, cierpliwy i przy tym ma fantastyczne poczucie humoru. Poza tym bardzo skromny, uprzejmy i kulturalny. Mogłabym jeszcze bardzo dużo pisać na Jego temat ale podsumuję w jednym zdaniu : Pan docent Bogdan Chmiel to perła chirurgii ogólnej!!! Życzę doktorowi ze szczerego serca wszystkiego co w życiu najlepsze a potencjalnym pacjentom by dostali się w złote ręce tego właśnie chirurga.

Jest wspaniałym, kompetentnym lekarzem. Ma dar w rękach! Operując mnie, uratował mi życie. Jest też wspaniałym, ciepłym człowiekiem. Powodzenia w nowym miejscu, Panie Bogdanie!

Polecam.Znakomity specjalista i CZŁOWIEK

Polecam.Znakomity specjalista i CZŁOWIEK

Boże dziękujemy Ci za takiego wspanałego lekarza

Boże dziękujemy Ci za takiego wspanałego lekarza

Takich LEKARZY, jak docent Bogdan Chmiel to już praktycznie nie ma! Przekonałam się o tym kiedy uratował życie mojego męża. Po nieudanym zabiegu laparoskopowym (kamienie w woreczku żółciowym) i nieudanej operacji, która rzekomo miała naprawić, to co zostało uszkodzone w czasie zabiegu, mój mąż został przewieziony do Bytomia i na swoje wielkie szczęście, trafił w ręce docenta Chmiela. To, że pan ordynator jest znakomitym, mądrym, kompetentnym lekarzem z ogromnymi umiejętnościami, to jeszcze nie wszystko.Poza tym wszystkim to cudowny, najmilszy, najsympatyczniejszy CZŁOWIEK. Nie taki, co to udaje uprzejmego, z niego emanuje dobroć, wrażliwość na ludzką krzywdę i najwyższa, wręcz niespotykana kultura osobista. Sprawił, że znowu zaczęłam wierzyć w lekarzy i w ludzi. Dziękuję Panie docencie i życzę Panu sukcesów zawodowych (i tu mam swój osobisty interes, a raczej interes wszystkich Jego pacjentów) a także szczęścia w życiu prywatnym.