Chirurg Ogólny Bytom

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny. # 1
Chirurg ogólny Bytom dr n. med. Piotr Bednarski

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg ogólny Bytom dr Mariusz Deska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały dla słabości ludzkiej. Nie wierzę, żeby najmniej próżna kobieta w pierwszej chwili na "Hiobową" wieść, iż posiada "dzikiego lokatora" nie obawiała się, że zamiast atrybutu kobiecości w najlepszym przypadku pozostanie z mniejszą lub wiekszą blizną zamiast tegoż. Doktor dzięki swoim staraniom, kroplówce z optymizmu i wiary zaszczepia przekonanie, że jest szansa iż sąd ostateczny musi na nas chwilę jeszcze poczekać, a my będziemy się cieszyć dowodem na naszą kobiecość być może jeszcze trochę dłuzej niż chwilę. Reasumujac, biopsja gruboigłowa prawie bezbolesna, operacja ze znikomą blizna (a spodziewałam się wertepów, dolin itp.). Doktor o wysokiej kulturze osobistej, wiedzy, pełen empatii i na dodatek z poczuciem humoru. Czegóż chcieć więcej? Nie wiem jak ta przygoda z "lokatorem" się skończy - sprowadzi rodzinę czy nie? Jestem przed radioterapią i hormonoterapią, lecz mając na uwadze to czego doktor dokonał do tej pory należą mu się wyrazy uznania i szacunku. To chyba rzeczywiście doktor z powołania. Dzięki.
Wdzięczna pacjentka, Jolanta Piela.

Opinia dodana przez: Jolanta

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

Stefana Batorego 18
Bytom

Byłam pacjentką na Oddziale w Bytomiu. Ten młody jest lekarz jest miły, uprzejmy i bardzo cierpliwy wobec pacjentów. Polecam

Opinia dodana przez: Alina

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz.Świetne podejście do pacjenta,uśmiech, życzliwość.Poświęca dużo czasu na omówienie choroby, można pytać o wszystko co nas interesuje.Oby więcej takich lekarz.Na kartce nawet rysuje dany narząd i dokładnie tłumaczy, w którym miejscu jest problem.Widać,że robi to z serca.Ten zawód to jego pasja.Nie często zdarza się takie podejście.Wizyta prywatna 130 złotych.Warto.

Opinia dodana przez: Michał

Bytom

Takich LEKARZY, jak docent Bogdan Chmiel to już praktycznie nie ma! Przekonałam się o tym kiedy uratował życie mojego męża. Po nieudanym zabiegu laparoskopowym (kamienie w woreczku żółciowym) i nieudanej operacji, która rzekomo miała naprawić, to co zostało uszkodzone w czasie zabiegu, mój mąż został przewieziony do Bytomia i na swoje wielkie szczęście, trafił w ręce docenta Chmiela. To, że pan ordynator jest znakomitym, mądrym, kompetentnym lekarzem z ogromnymi umiejętnościami, to jeszcze nie wszystko.Poza tym wszystkim to cudowny, najmilszy, najsympatyczniejszy CZŁOWIEK. Nie taki, co to udaje uprzejmego, z niego emanuje dobroć, wrażliwość na ludzką krzywdę i najwyższa, wręcz niespotykana kultura osobista. Sprawił, że znowu zaczęłam wierzyć w lekarzy i w ludzi. Dziękuję Panie docencie i życzę Panu sukcesów zawodowych (i tu mam swój osobisty interes, a raczej interes wszystkich Jego pacjentów) a także szczęścia w życiu prywatnym.

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Woźniaka 28/6
41-902 Bytom

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww

Opinia dodana przez: Kalina

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Lekarz sądowy, Chirurg ogólny

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Powtarzam za innymi - wspaniały lekarz, a przede wszystkim Człowiek. Cierpliwie wyjaśnia, przekonuje do sposobu leczenia. Przed zabiegiem rozmawia i uspokaja. Nie tylko daje swój numer telefonu, ale i odbiera połączenia - co nieczęsto zdarza się lekarzom. Naprawdę, jeśli już ktoś musi, warto oddać się w ręce tego lekarza. Jestem po operacji zmniejszenia żołądka i nie sądziłem , że przebiegnie wszystko tak sprawnie. Warto jeszcze dodać, że technicznie, a raczej estetycznie operacja wykonana po mistrzowsku. Cóż, Pan Doktor to lekarz najwyższej klasy. Wdzięczny pacjent.

Opinia dodana przez: marek

ulica Wyspiańskiego 8/8
41-902 Bytom

To lekarz, który ma odpowiednie podejście do pacjenta i do jego stanu zdrowia. Stawia trafne diagnozy i jako kompetentny chirurg wie jak postępować z danym urazem i jakie podjąć kroki w leczeniu. Rzetelnie tłumaczy jakie pacjent ma zadania związane z leczeniem i naprawdę potrafi człowiekowi pomóc. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Chirurdzy ogólni w mieście Bytom