dr n. med. Grzegorz Buła

Chirurg ogólny

Przepraszam czy ktoras z Pani mogla by dac namiar gdzie Pan dr Bula ,przyjmuje prywatnie z gory dziekuje

z gory dziekuje

przede wszystkim cudowny człowiek.konkretny,uprzejmy,dokładny,o dużej empatii,specjalista najwyższej klasy.miesiąc po pierwszej wizycie u dr Buły byłam juz po operacji.szybka diagnoza,konkretne działanie.tylko takich lekarzy nam trzeba.polecam.lekarz z powołania.po 15 latach bezskutecznego leczenia u pseudo-lekarzy znów powróciła mi nadzieja w człowieka-lekarza!!!pozdrawiam Panie Doktorze.dziekuję.ania.

Prawidłowe podejście do pacjenta tylko na wizycie prywatnej. Sugeruje konieczność kolejnej wizyty prywatnej w terminie znacznie krótszym niż zalecają inni specjaliści tej dziadziny. W chorobie przewlekłej zaleca wykonanie badań zupełnie niepotrzebnych - nie mających znaczenia w przebiegu leczenia, gdyż ich wyniki zawsze będą złe. Brak jest możliwości jakiegokolwiek wpływu na zmianę tych wyników. Krótko: zabiega o pacjenta za pieniądze sądząc, iż ten nie ma wiedzy odnośnie swojej choroby i jej leczenia. Przykro to powiedzieć, ale jest to naciągacz.

Polecam Pana dr. Dał mi poczucie bezpieczeństwa przed operacją i po zabiegu. Człowiek z klasą, przejawiający wysoki poziom empatii.

bardzo miły ciepły człowiek wzbudza zaufanie choć sam pobyt w szpitalu wspominać będę z nie chęcią ponieważ czekałam długo na dzień operacji a później dostałam tężyczki co zdarza się rzadko i trochę się wycierpiałam bo dostałam zapalenia żył . polecam doktora Grzegorza Bułe

Wlasnie oddaje sie w jego rece. Wzbudzil moje zaufanie.Omowil stan mojego zdrowia.Szczegolowo przedstawil mozliwosci leczenia,Jest konkretny i rzeczowy.Dla mnie to wazne,aby nie widziec politowania w oczach lekarza,a miec rzeczowo przedstawiony plan dzialania.

super czlowiek oraz specjalista w swym fachu wie co robi

super czlowiek oraz specjalista w swym fachu wie co robi

Polecam ! Operował mi tarczycę i dalej leczę się u niego prywatnie.

Polecam ! Operował mi tarczycę i dalej leczę się u niego prywatnie.

To był mój pierwszy kontakt z chirurgiem i jestem pełna podziwu dla szerokich kompetencji ,zorganizowania , siły spokoju i niesamowicie miłego podejścia do pacjęta. Nie czułam żadnego niepokoju oddając się w jego ręce.

Bardzo dobry specjalista, swietne podejscie do pacjenta, miły, uprzejmy i przede wszystkim konkretny. Polecam z czystym sumieniem