dr Janusz Kaletka

Urolog, Chirurg ogólny

Jest lekarzem z 25 letnim doświadczeniem. Od 20 lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób urologicznych. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Bytomiu, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego oraz wykonuje zabiegi operacyjne otwarte i endoskopowe. Na Oddziale Chirurgii Krótkoterminowej w Bytomiu wykonuje zabiegi laparoskopowe. Współpracuje z Poradnią Leczenia Niepłodności "Antrum". Bierze udział w licznych szkoleniach i kongresach urologiczn...

Byłem u Pana doktora dzisiaj i mogę śmiało polecić.Fachowe podejście do pacjenta rzeczowe opowiedzenia o tym co robi, jasne objaśnienie wyników badań i dalszego postępowania. Polecam

Mnie ten lekarz bardzo odpowiada, zastosował właściwe leczenie, nastąpiła poprawa mojego schorzenia. Polecam tego lekarza.

Polecam każdemu tego lekarza. Wybitny fachowiec i świetny człowiek.

Polecam każdemu tego lekarza. Wybitny fachowiec i świetny człowiek.

Trudno ocenić kompetencje ale sposób podejścia do pacjenta - masakryczny. Brak kontaktu, nieodpowiadanie na telefony, totalna olewka. Faktycznie gdy na szali kladzie się plany na całe życie można w nieskończoność czekać na diagnozę, bo co tam 5 dni w tą czy w tamtą. Psiakrew.

stara się pomóc pacjentowi tłumaczy stosowaną metodę leczenia

stara się pomóc pacjentowi tłumaczy stosowaną metodę leczenia

nie ma zbyt dużej wiedzy skoro przez niego zmarł mój tata! Nie potraktował jego choroby poważnie i zlekceważył jakiekolwiek badania zanim wysłał go na zabieg...

Jeden z najlepszych na Śląsku. Zawsze ma czas dla pacjentów. TZW. "dusza człowiek". Bardzo merytoryczny i spokojny. Zawsze uśmiech i dobre słowo. Bez wysokiego mniemania o sobie. Nie pójdę już na pewno do innego.

nie uznaje nowoczesnych metod, trzyma sie tradycyjnych operacji

nie uznaje nowoczesnych metod, trzyma sie tradycyjnych operacji

Kompetentny lekarz,który wyleczył mnie z choroby nowotworowej.Od operacji minęło 8 lat.Polecam.