lekarz Bogdan Kłoda

3,3
3,6
3,4
3,1

Chyba nie to powołanie. Z takimi odzywkami do drugiej osoby lepiej nie podejmować się pracy z ludźmi. Nie polecam.

Dużo gada nie na temat, a ludzie w kolejce czekają. O polityce, o tym, kim jest i jakie to do niego kolejki... mało profesjonalny, mało rzeczowy, i do tego głupie teksty z podtekstem. Nigdy więcej!

do doktora Kłody chodzę już od 3 lat. nigdy nie mialam zadnego schorzenia, nie bylam tez w ciązy. moj problem to nieregularniłe cykle. na pierwszej wizycie dr zbadał moje piersi i badania krwi przed ustaleniem leków, uważam ze jest to dobbry lekarz aczkolwiek faktycznie miewa glupie krepujące teksty. duzo gada o swojej zonie:P ale jest delikatny.

na prawdę polecam ja zmieniłam lekarza właśnie na dr Kłodę i nie żałuję swojego wyboru

jak najbardziej polecam:) strasznie się bałam pierwszej wizyty, ale Pan Doktor przekonał mnie, że to nic strasznego i nie ma się czego bać. Miły, sympatyczny, rzeczowy. Wszystko mi wytłumaczył, doradził. Więcej takich lekarzy:)

poszłam pełna obaw, ale pozytywnie mnie zaskoczył. polecam.

poszłam pełna obaw, ale pozytywnie mnie zaskoczył. polecam.

Poszłam do tego lekarza będąc w ciąży. Po kilku wizytach zmieniłam prowadzącego... Nie zleca badań, nie tłumaczy nic. Jest miłym człowiekiem, ale do prowadzenia ciąży - zdecydowanie nie polecam. W innych przypadkach - nie wiem, nie miałam styczności.

Świetny lekarz,polecam. tyko gdzie teraz przyjmuje? W Sanitasie już nie.

Świetny lekarz,polecam.
tyko gdzie teraz przyjmuje?
W Sanitasie już nie.

Cierpliwy i zna sie na rzeczy. Wszystko dokładnie tłumaczy i do każdego ma indywidualne podejście. Poza tym jest bardzo sympatyczny.

Bardzo mily lekarz ;) wizyta uPana Doktora to sama przyjemnosc;) polecam

Bardzo mily lekarz ;) wizyta uPana Doktora to sama przyjemnosc;) polecam