prof. dr hab. n. med. Bogdan Modzelewski

Oschły lekarz,chyba tylko babcie leczy. Mam nadzieję że to tylko jeden taki na całą Łódź.Największy błąd iść do takiego lekarza

Lekarz nieprzyjemny, nie zbyt zainteresowany pacjentem, przyjmuje po łebku byle szybko i następny a przecież to nie piekarnia żeby przyjmować szybko szybko ... Zniszczył mi skórę - bardzo brzydko pozszywał, blizny zostaną do końca życia. NIE POLECAM CHYBA, ŻE PRYWATNIE to wtedy może ma inne podejście do pacjenta (za kasę)

Bardzo dobry lekarz. Dba i zna swoich pacjentów bardzo dobrze. Wszystko stara się wytłumaczyć kompleksowo. Zleca dodatkowe badania. Do tego jest miły, ciepły, sympatyczny i z poczuciem humoru.

ten Profesor uratował mi życie jest świetnym lekarzem polece każdemu kto by się znalazł z moim przypadkiem

Sympatyczny.pomocny bezinteresownie i najwazniejsze Lekarz z ogromnym wiedza.Pary razy mialam okzje na wizyte i za kazdym razem bylam zaskoczona jego podejszczem jako czlowiek.Niektorzy myszla,ze to ich wujo ze wsi...

lekarz bardzo niesympatyczny i niekompetentny,dla mnie to konował ktory bierze pieniadze za to ze przeczytał kilka kartek bez wizyty pacjenta.Ani w nim duszy lekarza ani czlowieka.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Świetny i sympatyczny fachowiec. Po wykryciu ropniaka pęcherzyka żółciowego podjął szybką decyzję o operacji. Kieruje na dodatkowe badania, które mogą być pomocne. Tydzień po operacji można było zapomnieć, że na coś się chorowało.