lekarz Bogdan Stachowicz

1,7

Ten lekarz to psychopata, wypalony zawodowo i ogonie jak sądzę. Nieprofesjonalizm, chamstwo i miernota, takie mamy wrażenie wychodząc z SOR-u w Brzozowie. Ten lekarz nie powinien praktykować wogóle.Omijacie SOR Brzozów!!!

bardzo marny niekompetentny lekarz, miernota i chamstwo jakiejnie spotkałam do tej pory, do tej pory mam klopoty ze zdrowiem po urazie glowy,

kiepski powinni zabrać papiery lekarskie , brak komunikacji z pacjentem kto dał mu możliwość pracy na SOR Pacjent przyjęty i odesłany do domu

Pacjent przyjęty i odesłany do domu

Pacjent przyjęty i odesłany do domu

Nie zlecił podstawowych badań, odsyłając syna do domu po podaniu jedynie kroplówki,przy ostrym bólu brzucha,doradzając aby zgłośic sie do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni, mimo że była sobota,w niedzielę syn uzyskał pomoc w innym szpitalu,i po badaniach miał zabieg usunięcia wyrostka,bo był stan zapalny,O przepraszam polecił podać nospe.

niekompetentny wulgarny odesłał do domu z sor bez zbadania pacjenta

niekompetentny wulgarny odesłał do domu z sor bez zbadania pacjenta

Bogdan Stachowicz jest świetnym lekarzem i polecam go zawsze trafna diagnoza jest miły ale jeśli ktoś go nie docenia żal mi go

beznadziejny nieznający się powinien iść do psychologa ponieważ jest taka choroba jak wypalenie zawodowe i krzywdzi przez to pacjentów

Witam.Bogdan Stachowicz jest najlepszym lekarzem.Zawsze diagnoza jest trafna.Jest zawsze miły.Nie zgadzam się z waszymi opiniami .Jest bardzo dobry !!!!!!!! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.Jest bardzo dobry !!!!!!!!
polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pan bogdan stachowicz jest potwierdzenie tego, że czloweik może być chamski, wredny, totalnie znieczulony i nastawiony na branie kopert;/ zdecydowanie nie polecam;/