Filtruj terminy

dr n. med. Lucjan Langner

Era-Med Przychodnia Lekarska
Korczyńska 49
38-400 Krosno

Dr Lucjan Langner świetny specjalista, dobry i mądry człowiek, nigdy się na nim nie zawiodłam. Bardzo go polecam.

lekarz Bronisław Pelczar

Suchodolska 16
38-400 Krosno

Zawsze jest dostępny, także w niedziele i święta, stawia trafne diagnozy. Ma świetne podejście do dzieci. Oprócz tego, że stara się aby lek był skuteczny stara się też, aby nie obciążał kieszeni pacjenta.

lekarz Anna Słowik

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Zgadzam się w zupełności z przedmówczynią.

lekarz Marta Niemczyk

Rehabilitant, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Leczenia Chorób Narządu Ruchu
ulica Staszica 3
38-400 Krosno

Polecam Panią doktor, miła rzeczowa. Odpowie na każde pytani które nurtuje pacjenta. Mało teraz takich lekarzy. Naprawde polecam.
Opinia dodana przez: Barbara
Dziecko bardzo mi chorowało. Znajomi polecili mi DR Stachowicza, ich rodzice też z nimi do niego chodzili. Oni również ze swoją córeczką tam chodzą. Nam zachorował syn.byliśmy zapisani do innego lekarza rodzinnego, jednak zostaliśmy pomimo tego przyjęci. Diagnoza trafna pomimo, że poprzedni lekarz podejrzewał inną chorobę. Dopiero po wizycie u DR Stachowicza dziecko odzyskało zdrowie. Bez wahania przepisaliśmy do niego dziecko.

lekarz Danuta Tlałka

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Po ostatniej wizycie u P. Doktor zdecydowałam się zmienić lekarza dla syna. Nie dość, że musieliśmy czekać aż zaprosi nas do gabinetu przed ponad pół godziny (a dziecko z temperaturą, zmęczone), co powtarzało się przy każdej wizycie, a odbyliśmy ich w sumie 3 czyli o 3 za dużo. Najpierw wystraszyła dziecko tak, że nie mogłam go uspokoić, aż się zachodził z płaczu, później kazała rozebrać do naga, bo przecież trzeba ...

lekarz Ewa Iwaniuk

Ks. Jerzego Popiełuszki 83/5
38-401 Krosno

Jak ktoś się wybiera po pomoc i jest ów pani, radzę uciekać gdzieś gdzie są inni kompetentni lekarze. Dzisiaj wybrałam się na pogotowie w Dukli ze względu na rwący ból w plecach, który promieniuje na nogę. Ból okropny, nie można siedzieć, stać, leżeć, masakra. Na pogotowiu jest pani "doktor" (choć nie wiem czy na taki tytuł zasługuje). Ja wiem i rozumiem, że mamy czasy takie a nie inne ale to ...
Opinia dodana przez: fika
Nie kwestionuję wiedzy Pani doktor bo niewątpliwie ją posiada.Trudno jednak uzyskać odpowiedz na nurtujące pytania.Mam wrażenie,że Pani doktor mówi co ma do powiedzenia nie słuchając mamy ani dziecka.

lekarz Bogdan Stachowicz

Korczyńska 1
38-400 Krosno

Ten lekarz to psychopata, wypalony zawodowo i ogonie jak sądzę. Nieprofesjonalizm, chamstwo i miernota, takie mamy wrażenie wychodząc z SOR-u w Brzozowie. Ten lekarz nie powinien praktykować wogóle.Omijacie SOR Brzozów!!!

lekarz Urszula Janowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Paderewskiego 5
38-400 Krosno

Pani doktor zrobiła mi wyrzuty kiedy poprosiłam o badanie krzywej cukrowej po stwierdzeniu nietolerancji glukozy przy wyjściu ze szpitala i zaleceniu aby takie badanie wykonywać co jakiś czas - ze wymyślam i jest za drogie. Dodatkowo na sorze dostałam antybiotyk na rzut celiakii, co pogorszyło dosłownie wszystko. Naprawdę nie polecam.

lekarz Joanna Krzanowska-Świerkosz

ulica Lenarta 1
38-400 Krosno

Podejście do pacjenta i rodziny pacjenta tragiczne, zero uprzejmości, wyniosłość, zbędne komentarze, zdawkowe i ogólnikowe informacje dla pacjenta. Nie polecam zdecydowanie !!!!!!!
Opinia dodana przez: anonimowa matka

lekarz Marta Moryto-Barć

Lekarz rodzinny, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Lenarta 2a
38-400 Krosno

Pani Doktor traktuje pacjentów jak problem, którego szybko trzeba się pozbyć. Moim zdaniem zachowanie Pani Moryto-Barć uwłacza zawodowi, który wykonuje. Gdyby była możliwość przyznania 0 gwiazdek, tyle bym przyznała.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Marzenna Hołda