lekarz Bogdan Ząbeklekarz Bogdan Ząbek - zdjęcie profilowe

lekarz Bogdan Ząbek

Wizyty w gabinecie prywatnym w Buczkowicach,po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Bardzo polecam za rzetelność,cierpliwość,wiedzę i uśmiech

Bardzo polecam za rzetelność,cierpliwość,wiedzę i uśmiech

mam troje dzieci wiec do pediatrów sie juz sporo nabiegałam a tego lekarza polecam w 100%,naprawdę załować należy tylko tego że nie da sie go sklonować.Uwielbiaja go dzieci i rodzice.

Moja ocena może nie być obiektywna, ponieważ UWIELBIAM DOKTORA ZĄBKA!!! To najwspanialszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Mam do Niego bezgraniczne zaufanie jako rodzic, a to dla mnie najważniejsze! Oczywiście nie stało się to bez przyczyny - DOKTOR NIE ZAWIÓDŁ MNIE OD 12 LAT! Podchodzi do każdego małego pacjenta jak troskliwy ojciec! Pierwszy raz trafiłam na Pana Doktora kiedy mój (wtedy) 5-letni synek został przywieziony przez karetkę pogotowia do szpitala pediatrycznego z problemami oddechowymi (objawy - duszność, przyspieszona akcja serca wskazywały na zaburzenia pracy serca). Każdy może wyobrazić sobie co w takiej chwili przeżywają rodzice - wszechogarniający strach! Na szczęście dla mojego syna i dla nas - rodziców dyżur nocny (wszystko działo się późnym wieczorem) miał DOKTOR ZĄBEK. Byliśmy zaskoczeni, że znalazł się lekarz, który prócz profesjonalnego, spokojnego podejścia do dziecka i do nas, wykazał się niespotykaną dokładnością i dociekliwością - robiąc wywiad zapytał o wszystko, by jak najwięcej się dowiedzieć - żaden lekarz ani wcześniej ani później nie zrobił na mnie tak wspaniałego wrażenia!!! Z czasem okazało się, że moja pierwsza opinia o Panu Doktorze była jak najbardziej słuszna! Jesteśmy pacjentami Doktora od ponad 12 lat - cała moja rodzina - synowie szczególnie: starszy (17) i młodszy (8) od urodzenia prowadzony jest przez Pana Doktora. Przeszliśmy przez wiele - zaczynając od zwykłych przypadłości wieku dziecięcego, grypy, anginy, wirusów jelitowo-żołądkowych, alergii, kończąc na astmie oskrzelowej, niskorosłości (w pewnym etapie rozwojowym). Ze wszystkiego wyszliśmy DZIĘKI DOKTOROWI obronną ręką! Aktualnie z racji wykonywanego zawodu i prowadzenia działalności na terenie Bielska mam kontakt z rodzicami niemowlaczków i małych dzieci - wszystkim POLECAM DOKTORA ZĄBKA, bo to najlepszy pediatra w Bielsku i najwspanialszy człowiek. Jedyny powód do niezadowolenia to taki, że DOKTOR ZĄBEK NIE MA KLONA ;)) - szkoda - wtedy wszyscy byliby w pełni zadowoleni - (JAM również), a Doktor żyłby zawodowo w mniejszym szaleństwie :). Życzę mu wielu sił, zdrowia i żeby się NIE ZMIENIAŁ!

na prawdę dobry lekarz rodzinny, wykształcony, ma kilka specjalizacji, m.in. diabetolog, przy cukrzycy ciążowej wypisywał mi recepty na paski do glukometru. Kiedy chodzę do niego z dzieckiem zawsze jest miły, rozmawia z dzieckiem i zawsze przepisuje lekarstwa które szybko go wyleczą. Jedyny minus to miejsce pracy- euromedica - żeby się do niego dostać trzeba się zapisać dzień lub dwa wcześniej, a co jak dziecko się obudzi rano chore? czekać dwa dni na wizytę? albo przyjść z dzieckiem bez wcześniejszej rejestracji i się zastanawiać czy lekarz przyjmie czy nie??? Wiem że ten lekarz ma bardzo dużo pacjentów ale chyba jak się zadzwoni z samego rana to powinna być możliwość przyjęcia w tym samym dniu...

Bardzo dobry lekarz-w kontacie z Panem doktorem znika bariera leekarz-pacjent,potrafi szczegółowo wypytac o istotne fakty dotyczące choroby,dokladnie zbadać i postawić trafną diagnozę.Dziękujemy i życzymy wytrwałości!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora.Swoim łagodnym usposobieniem zjednał moje niespokojne zwykle podczas badania dziecko,wytłumaczył przyczyne choroby i zlecił niedrogie leczenie.Polecam !!!

Dr Ząbek to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Poświęcił mi wiele czasu,dokładnie zbadał mojr dziecko,zlecił potrzebne badania-postawil trafną diagnozę i choć miał wielu pacjentów przyjął także mnie choc nie byłam zapisana.Wzór godny naśladowania

Znakomite podejście do córki=dała się zbadać co wcześniej nie było możliwe,dokładne wyjaśnienie przyczyny i leczenia choroby-widać fachowość,opanowanie i choć trochę czekaliśmy na wizytę-gorąco polecam !

WSPANIAŁY ,CIERPLIWY PEDIATRA,STARA SIĘ ZNALEŻĆ PRZYCZYNĘ CHOROBY,UMIE ROZMAWIAĆ Z MOIM SYNEM,KTÓRY GO UWIELBIA,DOKŁADNIE TŁUMACZY PRZEBIEG CHOROBY,LECZENIE RODZICOM,ZLECA BEZ PROBLEMU POTRZEBNE BADANIA,POLECAM 111

Znakomity pediatra,lubiany przez dzieci,zrozumaiały przez rodziców,kompetentny w podejściu do pacjenta.Moje dziecko wręcz go uwielbia.Polecam !!!