lekarz Bogumił Banaszak

Jedyny lekarz który wysłał mnie na badania hormonalne i dzięki jemu wiem co mi jest to dzięki jemu inaczej podchodze do spraw związanych z macierzyństwem mam nadzieje że w lipcu powie mi jeszcze wiecej i ze w końcu zajde w upragnioną ciąże POLECAM TEGO LEKARZA W 100%

Kompetentny lekarz,bardzo miła obsluga oraz rzetelne informacje.`

Kompetentny lekarz,bardzo miła obsluga oraz rzetelne informacje.`

witam Banszak szkoda gadać, to bardzo słaby lekarz. Dobrze to on umie uwodzić pacjetki, dziewczyny uważajcie na jego fałszywą uprzejmość to straszny babiarz. W dodatku alkoholik, w końcu ze szpitala w Białogardzie go za picie w czasie pracy i sprowadzanie panienek na nocne dyżury wykopali. zawiedziona Honorata

witam

zawiedziona Honorata

Chodziłam do różnych lekarzy ginekologów ale nie czułam się u nich zbyt dobrze jeśli chodzi o podejście do pacjenta,zrozumienie i co najważniejsze o opiekę medyczną.Takiego lekarza jakim jest doktor Banaszak polecam każdej kobiecie.

Fantastyczny lekarz! Cierpliwy, rzeczowy. Spokojnie wytłumaczy, Poświęca wystarczająco dużo czasu, delikatny. W razie potrzeby można dzwonić o każdej porze.Wizyty u niego są bezstresowe, w miłej atmosferze. NIGDY GO NIE ZMIENIĘ! TEN LEKARZ MA POWOŁANIE!!! OBY TAKICH WIĘCEJ!

Wspaniały człowiek.Potrafi rozmawiać z kobietą.Jest "delikatny".Bardzo spokojny.

takich lekarzy jak dr Banaszak, potrzebujemy... cierpliwy,dokladny, a co najważniejsze specjalista w swojej dziedzinie. Polecałam go swoim znajomym i uważaja tak samo :)

Fantastyczny ginekolog-położnik, w razie problemu można dzwonić o każdej porze i w razie konieczności i możliwości lekarz może przyjąć chorą ciężarną w weekend. Bardzo rzeczowy, dokładny, delikatny.

Jest fantastyczny!!! A jego specjalność, to ciąże tzw. "trudne". Ma wiele sukcesów w tej dziedzinie i przyszło dzięki niemu wiele dzieci na świat.

Na pewno polece Go innym! To się nazywa lekarz z powołania :)

Na pewno polece Go innym! To się nazywa lekarz z powołania :)