Ginekolog Położnik Białogard

Słowackiego 2
78-200 Białogard

Pomimo ciagłego spóźnienia lekarza nie zmienię . Wszystko wytłumaczy , pomoże . Naprawdę godny polecenia .

Opinia dodana przez: Magda

Sądowa 4
78-200 Białogard

Wspaniały lekarz i człowiek! Bardo miły, zawsze uśmiechnięty. Świetny i konkretny specjalista. Polecam

Opinia dodana przez: Karolina

Gabinety Lekarskie Władysłąwa i Maciej Kułaga
Piłsudskiego 7
78-200 Białogard

Pani doktor jest wspanialym czlowiekiem i lekarzem.Ja dziękuję jej za to,że była czujna i w porę wykryla chorobę mojej córeczki.Moje kolejne ciąże będzie prowadziła tylko Pani doktor.Kochany człowiek,który rozumie kobiece problemy.

Opinia dodana przez: patrycja

godziny przyjec
1 Maj Białogard
78-200 Białogard

Doktor jest ok. Wie co robi, a jak czegoś nie wie to mówi szczerze i nie kombinuje. Poczucie humoru ma też ok, a zmęczenie wynika pewnie z dyżurów szpitalnych. Też dojeżdżałam do niego z Kołobrzegu i to w trakcie dwóch moich ciąż. Polecam- jest spoko.

Opinia dodana przez: Alim

Wojska Polskiego 53
78-200 Białogard

Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Podejście doktora jest takie, że wizyta wgl nie jest stresująca. POLECAM!

Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Podejście doktora jest takie, że wizyta wgl nie jest stresująca. POLECAM!

Opinia dodana przez: Paulina

ul.Słowackiego 2
78-200 Białogard ,Mickiewicza 6b
78-200 Białogard

Moim zdaniem lekarz kompetentny, z poczuciem humoru, czułam się swobodnie dzięki podejściu Pana Doktora. Pan Doktor mnie operował i nie było żadnych komplikacji, czuję sie dobrze.
Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Opinia dodana przez: Alicja

ulica Pomorska 14A/2
78-200 Białogard

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam do tej pory. Na początku było dziwnie bo w ogóle się nie odzywał. Teraz wiem, ze jak wszystko jest w porządku to nie ma o czym mówić, a jak chce się czegoś dowiedzieć to po prostu muszę zapytać. I nigdy nie zdarzyło się żebym nie uzyskała odpowiedzi na swoje pytanie, a wręcz przeciwnie są one jasne i wyczerpujące. Polecam go gorąco.

Grunwaldzka 28 lok. 21
78-200 Białogard

Zdecydowanie polecam wizyty u p.doktor.Prowadziła moją późną ciążę kompetentne, fachowo i uprzejmie . Dzięki p.doktor szczęśliwie przyszedł na świat mój syn, bez zbędnego stresu i bólu. Jestem wdzięczna za troskę i zaangażowanie. Pozdrawiam.

ulica Grunwaldzka 47

Centrum Rehabilitacji