Filtruj terminy

dr Arkadiusz Nowak

godziny przyjec
1 Maj Białogard
78-200 Białogard

Nie polecam, a nawet odradzam. Lekarz niekompetentny i nieuprzejmy. Mówienie do pacjentki ''niedługo nikt nie będzie chciał na ciebie spojrzeć bo będziesz taka chuda", "tabletki antykoncepcyjne nie pomogą ci w przytyciu" bądź "zacznij coś jeść bo taka chudość nie jest atrakcyjna" są tam na porządku dziennym. Szkoda, że ani Pan ani Pana asystentka przy wypowiadaniu tak krzywdzących słów do pacjentki nie biorą pod uwagę możliwości pozostawienia trwałego śladu na psychice ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Bogumił Banaszak

Słowackiego 2
78-200 Białogard

Pomimo ciagłego spóźnienia lekarza nie zmienię . Wszystko wytłumaczy , pomoże . Naprawdę godny polecenia .
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Sławomir Godleś

ul.Słowackiego 2
78-200 Białogard ,Mickiewicza 6b
78-200 Białogard

Okropnie nieuprzejmy, żałosne żarty, można poczuć się niekomfortowo, płakałam po wizycie. Zdecydowanie nie polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Zbigniew Maczuga

Sądowa 4
78-200 Białogard

Wspaniały lekarz i człowiek! Bardo miły, zawsze uśmiechnięty. Świetny i konkretny specjalista. Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Bogdan Siwek

ulica Pomorska 14A/2
78-200 Białogard

Witam wszystkich.Zdecydowanie ODRADZAM tego lekarza.Przez jego brak zainteresowania ciążą straciłabym swoje maleństwo. Było to tak: Zostałam skierowana przez niego do szpitala na nadciśnienie więc jeszcze tego samego dnia tam pojechałam(na spokojnie zeby sie nie stresowac bo ciśnienie dochodziło do 145/90)Wychodząc od niego usłyszałam : " jak pani sobie poleży w szpitalu to może ciśnienie samo spadnie", miedzy wizyta u tego SPECJALISTY a przyjazdem do szpitala mineło maksymalnie półtora godziny, ponieważ ...

lekarz Ireneusz Gomoński

Ginekolog położnik, USG

Wojska Polskiego 53
78-200 Białogard

Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Podejście doktora jest takie, że wizyta wgl nie jest stresująca. POLECAM!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Władysława Kułaga

Gabinety Lekarskie Władysłąwa i Maciej Kułaga
Piłsudskiego 7
78-200 Białogard

Do Pani Doktor chodzę od wielu lat. Prowadziła moje dwie ciążę. Przynajmniej raz w roku chodzę na wizytę kontrolną, zawsze wszystko dokładnie sprawdzi, zbada, rozwieje wszelkie wątpliwości. Odpowiada konkretnie i kompetentnie na każde pytanie. Zawsze pomoże. Nie zmienilabym ginekologa na żadnego innego.

lekarz Grażyna Śmidecka-Miler

Grunwaldzka 28 lok. 21
78-200 Białogard

Zdecydowanie polecam wizyty u p.doktor.Prowadziła moją późną ciążę kompetentne, fachowo i uprzejmie . Dzięki p.doktor szczęśliwie przyszedł na świat mój syn, bez zbędnego stresu i bólu. Jestem wdzięczna za troskę i zaangażowanie. Pozdrawiam.

lekarz Maria Saczko

ulica Grunwaldzka 47