lekarz Ireneusz Gomoński

Ginekolog położnik, USG, RTG

W czasie ciąży niby wszystko było ok a straciłam dziecko.

W czasie ciąży niby wszystko było ok a straciłam dziecko.

Wspaniały lekarz, którego interesuje przede wszystkim dobro pacjentki. Posiada wielką wiedzę oraz nowoczesny sprzęt. Poza tym jest przesympatycznym człowiekiem, który odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Polecam .

Dostalam infekcji drog rodnych i nie moglam czekac tydzien na umowiona wizyte na koszt NFZ wiec udalam sie dzis do tego pana bez zapisania. Zapytalam sie przed wejsciem do gabinetu czy mnie przyjmie, bo nie bylam zapisana a nie stac mnie na to zeby leczyc sie prywatnie zreszta nie po to oplacam skladki ZUS! Owszem przyjal mnie, w biegu (chociarz weszlam jako ostatnia nikogo juz za mna nie bylo) szybko wypisal mi jakies leki i nie dal nawet dojsc do slowa chociarz chcialam sie zadac raptem jedno pytanie. Stwierdzil ze nie bylam zapisana i jemu teraz za mnie nie zaplaca, ze przyjal mnie dla swietego spokoju zebym sie z nim nie klocila ja odparlam na to ze nie mialam zamiaru sie klocic z nim. Gdyby mi powiedzial ze nie przyjmie mnie, to przyszla bym za tydzien wolalabym juz zeby odmowil mi wizyty niz zeby wyrzucil mnie z gabinetu! Poczulam sie strasznie upokorzona i mam zamiar zlozyc skarge na tego pana zreszta nie jako pierwsza. Dla niego liczy sie tylko kasa, za kazdym razem namawia na wizyty w swoim prywatnym gabinecie w Bialogardzie, pacjentki NFZ to kobiety drugiej kategorii

Wspaniały, konkretny lekarz. Skrupulatny, życzliwy wspaniały. Bardzo, bardzo polecamy.

świetny lekarz i specjalista.Miły,konkretny,z dużą wiedzą.Polecam.

świetny lekarz i specjalista.Miły,konkretny,z dużą wiedzą.Polecam.

Bardzo dobry ginekolog polecam go wszystkim

Bardzo dobry ginekolog polecam go wszystkim

bardzo konkretny lekarz, który wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania i świetnie doradzał

nie polecam!! zwlekał ciagle z zabiegiem bo jak to powiedział "jest czas" nie starczylo go niestety...

GODNY POLECENIA! Wykorzystuje najnowsze metody badań i leczenia. W przeciwieństwie do większości lekarzy - najpierw próbuje zastosować różne sposoby wyleczenia a na końcu wspomina o ostateczności, operacji.

Jest to lekarz, który swoim ciepłem potrafi rozładować każdy stres związany z wizytą u ginekologa.